Chorvátsko
900 m od mora/pláže
Vyhľadávaná lokalita
484.100 

Dom s pozemkom a bazénom, čiastočný výhľad na more, 900m od mora, Kaštela, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti C_4001
Miesto: Kaštela
Typ nehnuteľnosti: rodinný dom s pozemkom a bazénom, čiastočný výhľad na more
Cena 484.100 €
Obytná plocha domu: 108 m²
Pozemok: 532m2
Dispozícia: 4 spálne, 2 kúpeľne
Vzdialenosť od mora: 900 m
Orientácia na západ
Elektrina
Voda z vodovodu
Telefón / Internet
Prístup autom

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Bazén
Záhrada
Kompletne zariadený
Vonkajšie stolovanie
Samostatne stojaci dom

Popis:
Realitná kancelária Realx Properties Vám ponúka na predaj tento samostatne stojaci dom s bazénom v tichej časti mestečka Kaštela. Nachádza sa na veľkom pozemku o výmere 532 m2.
Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch apartmánov, na každom poschodí je jeden. Na najvyššom poschodí je k dispozícii aj priestranná terasa. Apartmány sú dispozične riešené: dve samostatné spálne s obývacou izbou, kuchyňou a kúpeľňou. Dom obklopuje starostlivo udržiavaná záhrada s dostatkom priestoru na slnenie a relax, prípadne posedenie a grilovanie. Na pozemku je parkovacie miesto pre viacero vozidiel. Dom má čiastočný výhľad na more

Viac o Kašteli
Mesto Kaštela sa nachádza v Kaštelskom zálive na pobreží a rozprestiera sa v dĺžke 17 kilometrov. Mesto je špecifické tým, že sa rozprestiera okolo 7 malých osád (Kaštel Štafilič, Kaštel Novi, Kaštel Stari, Kaštel Luksic, Kaštel Kambelovac, Kaštel Gomilica a Kaštel Šučurac) alebo okolo hradov. Každá dedina má svoj vlastný hrad, osobitosť splynula s charakterom tejto časti Stredomoria. K dispozícii je novopostavená ACY Marina. Kaštela má výbornú dopravnú infraštruktúru /medzinárodné letisko Split, železničná stanica a prístup na diaľnicu Split – Záhreb/. Split aj Trogir sú vzdialené len 20 minút jazdy autom.
Kaštela okrem mora a slnka a kultúrnych a historických pamiatok ponúka aj mnohé koncerty, rybárske hody a rôzne športovo-rekreačné aktivity. Mnohé slávnosti sa konajú v noci na letných terasách, úzkych uličkách, tavernách a reštauráciách, kde sa podávajú miestne špeciality.
Každoročne od 1. júla do 31. augusta sa koná „Kaštelské kultúrne leto“. Podujatia sa konajú pri mori v historických centrách a hradoch. Vrcholom letnej sezóny sú „Večery dalmatínskych piesní“ s tradičným spevom A cappella, známym ako spev Klape. Kaštela so svojimi kultúrnymi, prírodnými a klimatickými zvláštnosťami bola pre návštevníkov vždy zaujímavá.
Oblasť Kaštela ponúka príležitosť na kúpu nehnuteľností a väčšinou ide o tradičné kamenné domy a byty zastrčené v úzkych uličkách starých stovky rokov, ktoré sú plné charakteru. Staré obce Kaštely sú čiastočne chránené svetovým dedičstvom UNESCO.

 

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Chorvátsko
Lokalita : Pri mori
Oblasť Chorvátska : Severná Dalmácia
Property size (m2) : 108
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 484.100 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Zelený : 900 m od mora/pláže
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023