Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulgaria
300M from the Sea and Aquapark
Luxury Property
70.000 

2-room apartment with pool view, 5 minutes from the beach, TOP luxury complex Cascadas, Ravda, Bulgaria

Reference number: B_2187
Layout:
Area: 55m2
Distance from sea: 300m
Location: Ravda
Nearest airport: 20km Burgas
Floor: 1 with elevator
Construction: brick, completely new building from 2017
Annual fee: 12EUR / m2
Civic amenities: complete
Price: 70 000 EUR (price including equipment, furniture and real estate commission)

Description:
Relax Properties offers you a 2-room beautiful apartment in the luxury complex Cascadas, Ravda.
The apartment has a total area of ​​55 m2 (49.83 m2 net area) and is located on the first floor.
The apartment is beautifully, stylishly and extremely functionally designed – entrance hall, living room with kitchen, bedroom, bathroom with shower, toilet and washing machine, terrace.
The property is sold fully furnished and equipped!
Annual maintenance fee – 12 EUR / m2.
Year of acceptance – 2017
It is a year-round complex!

About the complex:
Cascadas Ravda is located right next to the beach, in one of the most beautiful places on the Bulgarian southern Black Sea coast. The complex is just a 5-minute walk from the beach and 300 meters from Aqua Paradise. The building is located in a quiet place – the dream of anyone who has decided to acquire real estate on the Bulgarian Black Sea coast! Excellently developed location with developed infrastructure, with all civic amenities for year-round housing – grocery stores, restaurants, public transport, school, kindergarten and more. In Ravde you will find beautiful parks for walking, fresh sea air, mild climate and a golden sand beach.
In the complex there is a playground, cozy places to relax with fountains, a huge swimming pool for adults and children and a large area with a beautiful garden. The architecture of the building is Mediterranean in style. The facade of the complex is decorated in warm colors, the railings of the terraces are made of wrought iron, part of the facade is lined with travertine stone. Applied orchard and orchard modifications increase the favorable atmosphere and aesthetics of the interior. The presence of recreation areas, benches and swings, decorative street lamps, sidewalks, playgrounds and green areas, landscaping and natural palm trees predestines a peaceful family holiday throughout the year.

Location:
Ravda is a small seaside town in southern Bulgaria, only 22 km from Burgas Airport.
Good climatic conditions and proximity to the historic town of Nessebar (nicknamed the suburb of Nessebar), make
from Ravdy sought after in Black Sea.

You can read more about Ravda on our Blog.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 55
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 70.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulgaria
Ribbon Žltý : 300M from the Sea and Aquapark
Ribbon Modrý : Luxury Property
AllEscort