Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
300M od Mora a Aquaparku
Luxusná Nehnuteľnosť
72.000 

2-izbový apartmán s výhľadom na bazén, 5 minút od pláže, TOP luxusný komplex Cascadas, Ravda, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2187
Dispozícia:
Rozloha: 55m2
Vzdialenosť od mora: 300m
Lokalita: Ravda
Najbližšie letisko: 20km Burgas
Poschodie: 1 s výťahom
Stavba: tehla, úplna novostavba z roku 2017
Ročný poplatok: 12EUR/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 72 000 EUR (cena vrátane vybavenia, nábytku a realitnej provízie)

Popis:
Relax Properties Vám ponúka 2-izbový nádherný apartmán v luxusnom komplexe Cascadas, Ravda.
Apartmán má celkovú výmeru 55 m2 (49,83 m2 čistá plocha) a nachádza sa na prvom poschodí.
Apartmán je nádherne, štýlovo a mimoriadne funkčne dispozične riešený – vstupná chodba, obývačka s vybavenou kuchyňou, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a práčkou, terasa.
Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená a vybavená!
Ročný poplatok za údržbu – 12 EUR/m2.
Rok kolaudácie – 2017
Ide o celoročný komplex!

O komplexe:
Cascadas Ravda sa nachádza hneď vedľa pláže, na jednom z najkrajších miest na bulharskom južnom pobreží Čierneho mora. Komplex je vzdialený len 5 minút chôdze od pláže a 300 metrov od aquaparku Aqua Paradise. Budova sa nachádza na pokojnom mieste – sen každého, kto sa rozhodol získať nehnuteľnosť na bulharskom pobreží Čierneho mora! Výborne rozvinutá lokalita s rozvinutou infraštruktúrou, so všetkou občianskou vybavenosťou pre celoročné bývanie – obchody s potravinami, reštaurácie, MHD, škola, škôlka a iné. V Ravde nájdete nádherné parky na prechádzky, čerstvý morský vzduch, mierne podnebie a pláž so zlatým pieskom.
Na území komplexu sa nachádza detské ihrisko, útulné miesta na oddych s fontánami, obrovský bazén pre dospelých a deti a veľký areál s krásnou záhradou. Architektúra budovy je v stredomorskom štýle. Fasáda areálu je ladená v teplých farbách, zábradlia terás sú z tepaného železa, časť fasády je obložená travertínovým kameňom. Aplikované sadové a sadové úpravy zvyšujú priaznivú atmosféru a estetiku interiéru. Prítomnosť oddychových zón, lavičiek a hojdačiek, dekoratívnych pouličných lámp, chodníkov, detských ihrísk a zelenýchplôch, sadových úprav a prírodných paliem predurčuje ku pokojnej rodinnej dovolenke aj počas celého roka.

Lokalita:
Ravda je menšie prímorské mestečko v južnom Bulharsku, len 22 km od letiska v Burgase.
Dobré klimatické podmienky a blízkosť historického mestečka Nesebar (má prezývku predmestie Nesebaru), robia
z Ravdy vyhľadávané miesto v Čiernomorí.

Viac sa dočítate na našom Blogu tu:

Ravda

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 55
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 72.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Žltý : 300M od Mora a Aquaparku
Ribbon Modrý : Luxusná Nehnuteľnosť
AllEscort