58.374 

Apartmány, Penthousy a Mestský dom od developera v luxusnom komplexe Artur, 600 m od pláže, Sveti Vlas, Bulharsko

Relax Properties – ako výhradný zástupca developera pre Slovensko, ponúka jedinečnú príležitosť investovať do nových bytov komplexu Artur, v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku.

Podrobnosti

Ponúkame štúdiové apartmány a apartmány s 1 alebo 2 spálňami, penthousy vo fáze dokončenia „na kľúč“ aj mestský radový dom vo fáze dokončenia „na kľúč“.

Dokončenie „na kľúč“ zahŕňa: podlaha – kvalitný laminát alebo dlažba /podľa výberu/; steny a stropy – omietka a latex; vonkajšie a vnútorné dvere; plne vybavené kúpeľne: ohrievač vody, sprchovací kút, umývadlo a WC; jedna klimatizácia v obývacej izbe s možnosťou vykurovania a chladenia.

Niektoré apartmány sú ponúkané na predaj kompletne zariadené a vybavené.

Ceny závisia od veľkosti a vybavenia každého apartmánu – už od 58 374,-€ za štúdio o veľkosti 37,6 m2 + spoločné priestory 5,64 m2 s dokončením „na kľúč“

Ceny jednotlivých apartmánov na vyžiadanie podľa aktuálnej ponuky.

O komplexe

Artur Complex zaujme svojou eleganciou, sofistikovanosťou a luxusom, spája jedinečnú architektúru s pôsobivým dizajnom interiéru a krajiny. Nachádza sa v pokojnom letovisku St. Vlas a poskytuje krásny výhľad na more. Komplex má vlastnú infraštruktúru, riešenú pre päť samostatných sekcií v dvoch budovách, z ktorých každá má samostatný vchod a výťah. Komplex má veľa krásnych sôch, záhrad a úžasných miest na oddych.


Komplex poskytuje vynikajúce vybavenie:

– Vstupná hala so schodiskom z tepaného železa

– Vonkajší bazén pre dospelých a deti

– Elegantné ležadlá a slnečníky

– Baldachýnové stany pre relaxáciu

– Detské ihrisko

– Podzemné parkovisko

– Parkovacie miesta

– TV

– Internet

– 24-hodinová celoročná bezpečnosť s kamerovým záznamom v komplexe

– Kancelária správcovskej spoločnosti

– Spoločné priestory a výťahy s jedinečným dizajnom interiéru

– Celoročná údržba a správa majetku v areáli

Lokalita:
Sveti Vlas je ideálnou dovolenkovou destináciou pre každého, kto hľadá more, pokoj prírody a príjemné hotelové komplexy. Leží na pobreží Čierneho mora v regióne Burgas, v okrese Nessebar. Na skok to teda budete mať na rušnejšie Slnečné pobrežie (cca 6 km) , ale aj do väčšieho mesta Nessebar (14 km), ktoré patrí k lokalitám svetového dedičstva UNESCO. Veľmi jednoducho sa tam dostanete aj veľmi dostupnou autobusovou dopravou.

 

Podrobnosti

Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 58.374