Chorvátsko
Výhľad na more
150 m od mora
462.000 

Apartmánový dom s výhľadom na more v Omišskej riviére

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2030/44
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeRavnice 4, 21310, Omiš, Chorvátsko
Cena (€)462 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)166 m2
Počet spální8
Počet kúpeľní7
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)80 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)320 m2
Celková plocha (m2)166 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2030/44

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmánový rodinný dom s výhľadom na more, ktorý sa nachádza 150m od mora v lokalite Omišská riviéra.

Na predaj je samostatne stojaci bytový dom o celkovej obytnej ploche 166 m2, postavený na pozemku o výmere 320 m2.

Nachádza sa v malom turistickom mestečku neďaleko Omišu. Skladá sa z 3 podlaží. Dom celkovo disponuje 8 spálňami a 7 kúpeľňami. Na prízemí sa nachádza byt, respektíve apartmán pozostávajúci z dvoch spální, kúpeľne, izby, ktorý slúži ako komora, kuchyňa a obývacej izby so vstupom na terasu. Na prvom poschodí sú tri jednoizbové byty. Každý apartmán sa skladá z jednej spálne, kúpeľne a malej kuchyne a jedálne. Apartmán Svali má prístup na terasu s krásnym výhľadom na more. Na druhom poschodí sú tri jednoizbové byty. Každý z apartmánov sa skladá z jednej spálne, kúpeľne, kuchyne s jedálňou a apartmány majú prístup na balkón s nerušeným krásnym výhľadom na more.

Dom sa momentálne prenajíma, je kategorizovaný a všetky apartmány sú zariadené. Parkovanie je možné na priestrannej záhrade a k domu patrí i garáž umiestnená pred domom. Dom má solárne panely pre ohrev teplej vody.

Dom sa nachádza v peknej lokalite, nachádza sa na pokojnom mieste 6 km od Omišu, 30 km od Splitu. Najbližšia betónová/štrková pláž je vzdialená 150 m. Pláž je plytká a vhodná pre deti. Kompletná občianska vybavenosť sa nachádza v tesnom okolí.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 166
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 462.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 150 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;