Chorvátsko
Výhľad na more
100m od mora
630.000 

Apartmánový dom s výhľadom na more, 100m od mora, Rogoznica, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2036/103
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUvala Stivašnica 12, 22202, Stivašnica, Chorvátsko
Cena (€)630 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)200 m2
Počet spální6
Počet kúpeľní3
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)66 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)130 m2
Celková plocha (m2)200 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: BR_2036/103

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmánový dom, ktorý sa nachádza v pokojnej a tichej štvrti neďaleko od Rogoznice. Dom sa nachádza iba 100 metrov od krištáľovo čistého Jadranského mora a ponúka ľahký a rýchly prístup na pláž.

Apartmánový dom má obytnú plochu 200m2, pozemok má 130m2. Nehnuteľnosť celkovo disponuje 6 spálňami, 3 kúpeľňami a rozkladá sa na 3 podlažiach. K dispozícii je i parkovacie miesto.

Na prízemí sú dva menšie štúdiové apartmány, ktoré poskytujú vynikajúcu príležitosť na personalizáciu, pretože nie sú zariadené. Pred domom je malá záhrada, ideálna na relaxáciu a užívanie si slnečných dní.

Na prvom poschodí je ďalší apartmán, ideálny pre rodinu alebo na prenájom. Tento apartmán ponúka pohodlie a súkromie a je slnečný a priestranný.

Na druhom poschodí je veľký dvojposchodový apartmán so štyrmi spálňami. Tento priestranný apartmán je ideálny pre väčšiu rodinu alebo pre tých, ktorí hľadajú ďalšie pohodlie a priestor. Dvojpodlažná konštrukcia umožňuje vynikajúce usporiadanie a funkčnosť priestoru a navzájom oddelené súkromie.

Jedno parkovacie miesto je zaistené pred domom, čo je veľmi praktické. Dom má dobrý prístup z komunikácie, čo umožňuje ľahký príchod a odchod. Napriek tomu, že je dom obývateľný, potrebuje nejaké osvieženie, aby zažiaril vo svojej plnej kráse a poskytoval maximálny komfort budúcim majiteľom či hosťom.

Jedná sa o nehnuteľnosť vhodnú na celoročné bývanie, ktorá spolu s ďalšími investíciami ponúka tiež významný potenciál na turistický prenájom, a to vďaka svojej polohe v príjemnom prostredí v dochádzkové vzdialenosti od pláže a ďalšieho vybavenia a len pár minút jazdy z centra Rogoznice.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 200
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 630.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 100m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;