Bulharsko
300 m od mora
Vyhľadávaná lokalita
69.000 

2-izbový apartmán s výhľadom na more a bazén, komplex Paradise Dreams, 300m od pláže, Sveti Vlas, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2331
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 1x samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkón s výhľadom na more a bazény
Rozloha: 65 m2
Vzdialenosť od mora: 300m
Lokalita: Sveti Vlas
Najbližšie letisko: 35 km Burgas
Poschodie: 2. s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia 2008
Ročný poplatok: 8 €/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 69.000 € (cena vrátane realitnej provízie a nábytku)

Popis:
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento veľmi pekný 2-izbový apartmán s nádherným panoramatickým výhľadom na more, komplex a vnútorné bazény. Apartmán je súčasťou preferovanej uzavretej zástavby komplexu Paradise Dreams v obľúbenom letovisku Sveti Vlas, ktorý je len 5km od rušného Slnečného pobrežia.
Táto nehnuteľnosť ponúka celkovú plochu 65 m2. Obývací priestor, ktorý je rozdelený medzi kuchyňu a obývačku, jednu samostatnú spálňu, priestrannú kúpeľňu a krásnu terasu s výhľadom na more a komplex.
Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. poschodí budovy s výťahom a vrátnikom. Má rozvody internetu a káblovej TV. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená a pripravená na prenájom turistom, alebo na využitie ako súkromný rekreačný apartmán.
Nehnuteľnosť je doplnená o dláždené podlahy, maľované steny, plastové okná a kompletný nábytok a vybavenie pre vašu nezabudnuteľnú dovolenku pri mori. Kuchyňa je vybavená práčkou, chladničkou; obývacia izba – s kreslami, pohovkou, skriňou, stolom so 4 stoličkami, TV. Súčasťou apartmánu je i plne vybavená kúpeľňa s WC a jeden balkón s krásnym výhľadom do vnútorného dvora komplexu s bazénom a na malebnú horu.
Ročný poplatok za správu a údržbu sa platí len 8 EUR/m2 1x za rok hotelovému komplexu.
Areál a jeho krásne okolie poskytuje vynikajúce podmienky pre pohodlnú a relaxačnú dovolenku, na opaľovanie (krištáľovo čistá voda a jemný zlatý piesok), vodné športy, ako aj pre veľké množstvo možností zábavy.

O komplexe:
Komplex Paradise Dreams pozostáva z dvoch symetrických blokov v tvare oblúka s celkom 123 apartmánmi (22 štúdií, 72 jednoizbových a 29 dvojizbových bytov). Bol dokončený v roku 2008 so zaujímavou architektúrou a šikmými strechami. Hostia apartmánového hotela môžu využiť nasledovné vybavenie:
– 3 prepojené bazény s detským bazénom a barom pri bazéne;
– Lobby bar;
– reštaurácia;
– internetový klub;
– detské ihrisko;
– supermarket a obchody;
– recepcia;
– 24/7 stráženie a bezpečnosť;
– záhrady;
– Parkovisko.

Lokalita:
Sveti Vlas, ktorý sa nachádza neďaleko Slnečného pobrežia a Nessebaru, je jednou z najrýchlejšie rastúcich obcí v Bulharsku. Letovisko Sveti Vlas je obklopené zeleňou a horami Stará planina. Nájdete tu pokoj a nepreplnené pláže, ale je to tiež aj oblasť, ktorá pozostáva z mnohých hotelov, plážových reštaurácii a barov, obchodov a prístavu známeho ako Marina Dinevi.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
https://relaxproperties.sk/sveti-vlas/

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 64
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 69.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 300 m od mora
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2022