Bulharsko
250 m od mora
257.500 

Dom s nádherným výhľadom na more, 250m od mora, ostrov Vis, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti C_3844
Miesto: ostrov Vis
Typ nehnuteľnosti: dom na ostrove Vis
Cena 257.500 €
Obytná plocha domu: 78 m²
Plocha pozemku: 240m
Dispozícia: 2 spálne, 2 kúpeľne
Vzdialenosť od mora: 250m od mora
Orientácia na východ
Elektrina
Voda z vodovodu
Systém odtokov
Telefón / Internet
Prístup autom

Kľúčové vlastnosti
Záhrada
Kompletne zariadený
Vonkajšie stolovanie
Panoramatický výhľad na more
Samostatne stojaci dom

Popis:
Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj tento samostatne stojaci dom na východnej strane ostrova Vis, s nádherným otvoreným výhľadom na more a celý prístav Vis.
Dom s celkovou obytnou plochou 78 m2 sa rozkladá na dvoch podlažiach. Každé poschodie obsahuje jednoizbový apartmán s obývacou izbou, kuchyňou, jedálňou, spálňou a kúpeľňou. Dom má balkón, ktorý sa rozprestiera po celej dĺžke domu a dve terasy, jedna na dolnom a druhá na hornom poschodí.
Terasa na prvom poschodí má 20 m2 a terasa spolu s balkónom na druhom poschodí má 27 m2. V zadnej časti prvého poschodia sa nachádza pivnica, ktorá v súčasnosti slúži majiteľom ako sklad. Dá sa jednoducho prerobiť na iné účely budúceho majiteľa, ako je detská herňa, malá telocvičňa alebo vinotéka, v závislosti od preferencií. Celková plocha domu je 240 m2 a dom je obklopený nádherne upravenou záhradou. Nájdete tu stredomorské rastliny a ovocné stromy. Dom sa predáva kompletne zariadený. Vzdialenosť od centra mesta/letoviska je menej ako 10 minút chôdze.

Viac o ostrove Vis:
Ostrov Vis je najvzdialenejší veľký obývaný ostrov od pevniny Chorvátska. Trajekt trvá 2 hodiny 30 minút a nie je možné navštíviť ostrov a vrátiť sa z neho za 1 deň.
Má niekoľko tisíc obyvateľov, takže má všetky služby a poskytuje dostatočné zázemie, ktoré by ste od moderného ostrova očakávali. Nájdete tu obchody, reštaurácie, bary atď. Ostrov obľubujú ľudia ktorý si tu prišli oddýchnuť od zhonu a načerpať nové sily. Ostrov má nádhernú prírodu a pláže a tým že nie je taký dostupný zachoval si svoje klasické čaro a nedotknutú prírodu. Bohaté podmorské dno s množstvom života je veľkým lákadlom pre potápačov a stovky malých pláží sú často v lete úplne opustené.
Mnoho ľudí vyhľadávajú tento ostrov práve pre čaro ktoré poskytuje a milujú svoje nehnuteľnosti pre pokoj v ústraní.
Nehnuteľnosti na ostrove Vis si vždy zachovajú svoju hodnotu, pretože ľudia v dnešnej dobe čoraz viac prahnú po takýchto skvostoch a po mieste, ktoré im zaručí pokoj a kľud.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Chorvátsko
Lokalita : Pri mori
Oblasť Chorvátska : Južná Dalmácia
Property size (m2) : 78
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 257.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 250 m od mora
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2022