Bulharsko
Druhá línia pri mori
Luxusná nehnuteľnosť
70.990 

Veľký štúdiový apartmán s výhľadom na more a bazén, 5* komplex Royal Beach Barceló, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2291
Dispozícia: spálňa; otvorená kuchyňa s obývacou izbou; balkón s výhľadom na more a bazén
Rozloha: 51 m2
Vzdialenosť od mora: druhá línia, 100m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 30km Burgas
Poschodie: 8 s výťahom (posledné poschodie)
Stavba: tehla, kolaudácia 2008
Ročný poplatok: 15€/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 70.990 € (cena zahŕňajúca realitnú províziu a zariadenie apartmánu)

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj veľké moderné štúdio v top luxusnom komplexe 5* Royal Beach Barceló v druhej línii, 2 minúty peši od hlavnej promenády a pláže v centre Slnečného pobrežia.

Apartmánové štúdio sa nachádza na 8. poslednom poschodí s výťahom a je orientované na vnútornú časť komplexu s výhľadom na more a bazén. Celková výmera apartmánu je 51 m2.
Apartmán je vybavený centrálnou vzduchotechnikou a klimatizáciou s ohrevom vody. Kúpeľňa je kompletne vybavená fajansovými obkladmi, sanitou, príslušenstvom a osvetlením. Nehnuteľnosť sa ponúka kompletne zariadená ako je znázornené na fotografiách.

Ide o sezónny hotel otvorený od mája po október, kedy sa komplex sústreďuje na najväčší príjem a zisk z ubytovania. Zameriava sa hlavne na zahraničnú klientelu, ktorej poskytuje maximálne pohodlie a luxus stráveny v najobľúbenejšom letovisku v Bulharsku – Slnečné pobrežie.

O komplexe:
5***** Komplex Barceló Royal Beach je pozoruhodný svojou malebnosťou a päťhviezdičkovým luxusom, vďaka ktorým sa stal novým unikátnym miestom letoviska Sunny Beach.
Unikátne SPA centrum v komplexe na ploche takmer 2 000 m² ponúka: obrovský krytý bazén, turecký kúpeľ a všetky druhy masáží, Kneippov kúpeľ (masáž nôh), množstvo sáun, ajurvédskych rituálov, sprchy Vichy a mnohé procedúry.
Ďalej tu nájdete relaxačné postele v podobe veľkých palmových listov, na ktorých si môžu hostia centra po procedúrach oddýchnuť a občerstviť sa kokteilom z vitamínového baru, sú dizajnovo jedinečné a obľúbenou atrakciou pre všetkých návštevníkov Royal Beach Spa.
Na obchodné stretnutia a konferencie ponúka komplex Royal Beach svojim hosťom niekoľko konferenčných miestností.
Hotel bol v tomto roku a aj niekoľko krát za sebou ocenený certifikátmi Traveller´s Choice Award od Tripadvisor.
V záhrade nájdete 3 jedinečné bazény s celkovou plochou 1700 m2. Všetky tri bazény: štandardný bazén v tvare kvetu, detský bazén a VIP bazén ponúkajú dokonalú sviežosť, oddych a rekreáciu. Detský aj VIP bazén sú vyhrievané a sú skvelé na relaxáciu a vodné hry. Okrem troch vonkajších bazénov ponúka Royal Beach pokoj aj svojim vnútorným vyhrievaným bazénom umiestneným v samom strede budovy. Kozmopolitná atmosféra komplexu Royal Beach Barceló ponúka vzrušujúcu príležitosť na rekreáciu a nákupy.
Royal Beach Mall, maloobchodné centrum komplexu Royal Beach Complex, je najväčšie a najmodernejšie nákupné centrum na bulharskom pobreží Čierneho mora. Majitelia aj návštevníci tu majú prístup k rôznym a luxusným obchodom. V nákupnom centre sa nachádza viac ako 140 obchodov, niekoľko kaviarní, piano bar a 4 veľké tematické reštaurácie. Mix tovaru je dokonale vyvážený a pokrýva všetky možné potreby zákazníkov zastúpených medzinárodnými a poprednými bulharskými značkami, ako sú: KFC, Adidas, Technomarket, Madoc Jeans, Lee Cooper, Pepe Jeans, Denyl, Rinascimento, Altinbas, 2 BE, Adam’s Topánky, Diverse, Galdini, Sugarfree, Juliany, New Silhouette, Eurooptic, Franco Ferucci, Jimmy’s, Coffee Republic.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

 

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 50
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 70.990 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : Druhá línia pri mori
Ribbon Žltý : Luxusná nehnuteľnosť
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023