Chorvátsko
300 m od mora
306.940 

Veľký 4-izbový apartmán s 2 kúpeľňami, 139 m2, 300m od mora, Kaštela, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti C_4098
Miesto: Kaštela
Typ nehnuteľnosti: kompletne zariadený apartmán
Cena 306.940 €
Obytná plocha: 139 m²
Dispozícia: 3 spálne, 2 kúpeľne
Vzdialenosť od mora: 300 m
Elektrina
Voda z vodovodu
Kanalizácia
Telefón / Internet
Prístup autom

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Orientácia na juh
Blízko pláže
Kompletne zariadený apartmán
Vonkajšie stolovanie

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties Vám ponúka tento nadštandardne vybavený apartmán, nachádzajúci sa na nižšej strane Kaštelskej cesty, na 1. poschodí menšieho bytového domu.
Budova má celkovo tri podlažia, pričom na každom podlaží je jeden apartmán. Obytná plocha je 139,58 m2.
Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do veľmi vzdušnej obývačky bohatej na slnečné svetlo, ďalej do kuchyne a jedálne.
Z jedálne je vstup na terasu, ktorá ponúka výhľad na more, je orientovaná na západ.
Ďalej obsahuje tri spálne, z ktorých najväčšia má ďalšiu izbu a vlastnú kúpeľňu, a jednu veľkú spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a dve samostatné sociálne zariadenia.
Apartmán má ďalšie dva balkóny, na južnej a severnej strane, a klimatizáciu vo všetkých izbách.
Pri rekonštrukcii boli inštalované nové rozvody vody, nová elektroinštalácia, zateplenie stien, nová drevená podlaha, nové izbové dvere a okná, nové sociálne zariadenia a samostatné, zdvojené inštalácie pre možnosť prerobenia apartmánu na dva samostatné apartmány.
V cene apartmánu je i nedokončená povala 120,23 m2 (ponúka možnosť ďalšieho využitia) a severná časť záhrady 154 m2.
Apartmán je 300 m od mora a centra mesta a je v blízkosti kastelských promenád a všetkých potrebných vybavení a služieb pre každodenný život.

Viac o Kašteli
Mesto Kaštela sa nachádza v Kaštelskom zálive na pobreží a rozprestiera sa v dĺžke 17 kilometrov. Mesto je špecifické tým, že sa rozprestiera okolo 7 malých osád (Kaštel Štafilič, Kaštel Novi, Kaštel Stari, Kaštel Luksic, Kaštel Kambelovac, Kaštel Gomilica a Kaštel Šučurac) alebo okolo hradov. Každá dedina má svoj vlastný hrad, osobitosť splynula s charakterom tejto časti Stredomoria.
K dispozícii je novopostavená ACY Marina schopná ubytovať veľké množstvo súkromných a charterových lodí.
Kaštela má výbornú dopravnú infraštruktúru /medzinárodné letisko Split, železničná stanica a prístup na diaľnicu Split – Záhreb/. Split aj Trogir sú vzdialené len 20 minút jazdy.
Kaštela okrem mora a slnka a kultúrnych a historických pamiatok ponúka aj mnohé koncerty, rybárske hody a rôzne športovo-rekreačné aktivity. Mnohé slávnosti sa konajú v noci na letných terasách, úzkych uličkách, tavernách a reštauráciách, kde sa podávajú miestne špeciality.
Každoročne od 1. júla do 31. augusta sa koná „Kaštelské kultúrne leto“. Podujatia sa konajú pri mori v historických centrách a hradoch. Vrcholom letnej sezóny sú „Večery dalmatínskych piesní“ s tradičným spevom A cappella, známym ako spev Klape. Kaštela so svojimi kultúrnymi, prírodnými a klimatickými zvláštnosťami bola pre návštevníkov vždy zaujímavá.
V oblasti Kaštela sú príležitosti na kúpu nehnuteľností a väčšinou ide o tradičné kamenné domy a byty zastrčené v úzkych uličkách starých stovky rokov a plné charakteru. Staré obce Kaštely sú čiastočne chránené svetovým dedičstvom.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Chorvátsko
Lokalita : Pri mori
Oblasť Chorvátska : Južná Dalmácia
Property size (m2) : 139
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 306.940 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Zelený : 300 m od mora
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023