Španielsko
Pri pláži
Menorca
S výhľadom na more
736.700 

7-izbová stredomorská vila blízko pláže Punta Prima, Sant Lluís, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_3969
Rozloha vily: 126 m2
Rozloha pozemku: 1205 m2
Dispozícia: 6x spálňa, 4x kúpeľňa, obývacia izba s krbom, jedáleň, terasy, garáž, záhrada, bazén
Lokalita: Sant Lluís, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 9 km
Pri pláži Punta Prima
Cena: 736.700 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka elegantnú stredomorskú vilu obklopenú krásnou záhradou s veľkým bazénom a niekoľkými terasami, ktorá sa nachádza v pokojnej časti Punta Prima, v blízkosti pláže.

Táto tradičná vila je rozložená na dvoch podlažiach a strešnej terase. Hlavný obytný priestor sa nachádza na prvom poschodí, na ktoré vedie vonkajšie schodisko, a ktorým sa dá dostať aj na priestrannú a atraktívnu terasu. Na tomto poschodí sa nachádza svetlá obývacia izba s krbom, ktorá je prepojená s útulnou jedálňou s krbovými kachľami, vedúcou do kuchyne vo vintage štýle. Na tomto poschodí tiež nájdeme rôzne terasy s čiastočným výhľadom na more, tri spálne a kúpeľňu.

Prízemie pozostáva z veľkej garáže a prístavby apartmánu. Celkovo sú tu tri spálne (jedna z nich sa v súčasnosti využíva ako obývacia izba) a dve kúpeľne. Toto poschodie je tiež prepojené s horným podlažím domu a samostatným vchodom zo záhrady.

Na najvyššom poschodí sa nachádza strešná terasa s výhľadom na more.

Vonkajší priestor vily je mimoriadne pekný a ideálny na vychutnávanie si krásy okolia. Okrem veľkého bazéna sa tu nachádzajú rôzne priestory na relaxáciu: záhradná časť s fontánou, trávnik obklopený stromami, domček pri bazéne s kuchyňou/barom, terasy na stolovanie a opaľovanie.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte nás. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Táto nehnuteľnosť má veľmi dobrú polohu, keďže je v blízkosti pláže aj mesta. A preto je vhodná na dovolenkový únik, ale aj na celoročné využitie, vďaka servisu a dôležitému vybaveniu v blízkosti. Sant Lluís je malebné mestečko na juhovýchodnom pobreží španielskej Menorky, ktoré je známe svojou bohatou históriou a kultúrou. Návštevníci sa môžu prejsť po krásnych záhradách mesta, alebo si prezrieť historické pamiatky ako je kostol Sant Lluís z 18. storočia a hrad Binissafullet. La Plaça de s’Esplanada, je hlavným námestím ideálnym pre oddych a vychutnanie si lokálnej kuchyne v jednej z mnohých kaviarní a reštaurácií. Sant Lluís je tiež známe svojimi živými festivalmi v letných mesiacoch, ktoré ponúkajú návštevníkom možnosť spoznať tradície a kultúru mesta.

 

 

Podrobnosti

Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 302
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Luxusná nehnuteľnosť
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 736.700 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri pláži
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : S výhľadom na more

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023