Španielsko
V centre mesta
Menorca
Skvelá lokalita
528.940 

5-izbový moderný dom s 3 kúpeľňami a terasami, Sant Lluís, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_3084
Rozloha domu: 262 m2
Rozloha pozemku: 235 m2
Dispozícia: 4 x spálňa, 3x kúpeľňa, veľkolepá obývacia izba, plne vybavená moderná kuchyňa, jedálenský kút, rôzne terasy
Lokalita: Sant Lluís, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 9.2 km
Blízko pri pláži
Cena: 528.940 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný mestský dom s krásnymi vonkajšími priestormi a výhľadom na mestečko Sant LLuís, ktorý sa nachádza len kúsok od pláží južného pobrežia.

Táto priestranná dvojpodlažná nehnuteľnosť pozostáva z obytných priestorov s rozlohou 182 m2, plus ďalších 82 metrov štvorcových na prízemí, ktoré má povolenia na využitie ako garáž alebo obchodné priestory, ako aj samostatný apartmán ideálny pre hostí.

Tento dom so 4 spálňami a 3 kúpeľňami sa môže pochváliť aj veľkolepou obývacou izbou s jedálenským kútom, modernou kuchyňou, technickou miestnosťou a vysoko kvalitnými spotrebičmi. Rôzne terasy na jednotlivých úrovniach, zahŕňajú strešnú terasu s rozlohou 125 m2 a sú ideálne na relax pod holým nebom.

Kompletný a zmodernizovaný dom, ktorý zaručuje maximálne pohodlie počas celého roka, vďaka vybaveniu nover elektrickej a vodovodnej inštalácie, stropnými ventilátoromi, klimatizácií, elektrickými radiátormi, dvojitým zasklením a filtrovanou pitnou vodou.

Pre viac informácii nás neváhajte prosím kontaktovať.

Lokalita:

Sant Lluís je nádherná oblasť nachádzajúca sa na juhovýchode baleárskeho ostrovu Menorca. Známa pre svoju históriu, nádhernú prírodu, pláže a samozrejme vynikajúce jedlo, je ideálnou lokalitou pre nákup a vlastnenie nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Ostatné
Property size (m2) : 262
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 528.940 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : V centre mesta
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Skvelá lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023