Španielsko
Pri mori
Menorca
Turistická licencia
710.200 

5-izbová vila s výhľadom na more a turistickou licenciou, Es Mercadal, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_3906
Rozloha vily: 152 m2
Rozloha pozemku: 470 m2
Dispozícia: 4x spálňa, 2x kúpeľňa, jedáleň, obývacia izba, kuchyňa, parkovanie pre 2 autá, súkromná záhrada a bazén
Lokalita: Addaia, Es Mercadal, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 22 km
Blízko pri mori
Turistická licencia
Cena: 710.200€ (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj krásnu, minimalistickú vilu, s výhľadom na bazén a more z prvého poschodia strešnej terasy. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v urbanizácii Addaia, na severe ostrova Menorca, v blízkosti pobrežia a prístavu Port d’Addaia. Je situovaná na pozemku s rozlohou viac ako 400 m2, ktorý má bazén, záhradu, gril a niekoľko terás.

Vila je viacposchodová, ukončená strešnou terasou.  Prízemie s vysokými stropmi a množstvom svetla pozostáva z veľkého otvoreného priestoru, v ktorom sa nachádza obývacia časť. Je to spoločný, otvorený priestor s jedálňou a kuchyňou, odkiaľ je priamy prístup na vonkajšiu terasu a k bazénu so záhradou.

Na prvom poschodí sa nachádzajú 4 dvojlôžkové spálne so vstavanými skriňami, stropným ventilátorom, dvomi kúpeľňami a prístupom na terasu.

Nehnuteľnosť dopĺňa strešná terasa, z ktorej si môžete vychutnať úžasný panoramatický výhľad na more a okolie.

Ak hľadáte kúpu vily v modernom štýle, ktorá ponúka všetko pohodlie v blízkosti menorského pobrežia a je ideálna na dovolenkové, krátkodobé prenájmy, táto vila je ideálna príležitosť aj vďaka svojej turistickej licencii.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám s výberom a s potrebnými krokmi pri kúpe nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Z urbanizácie Addaia sa vieme presunúť do jedinečného, prírodného prístavu Port d’Addaia. Návštevníci sa tu môžu venovať rôznym vodným športom, ako je plachtenie, windsurfing a jazda na kajaku, alebo sa vybrať na výlet loďou, preskúmať pobrežie a jeho okolie. Samotná oblasť je pokojná a pôvabná, s vynikajúcim výberom služieb. Jedinečná povaha tohto prístavu ponúka tiché útočisko a zároveň vám umožní dostať sa na otvorené more pôsobivého severného pobrežia Menorky za pár minút. Prístav sa nachádza medzi prírodným parkom S’Albufera des Grau a morskou rezerváciou na severe Menorky, v blízkosti mnohých zátok a jedinečných miest na potápanie a rybolov. Port d’Addaia a jeho okolie je skvelou destináciou pre tých, ktorí hľadajú autentickú španielsku dovolenku, plnú zážitkov v krásnom prostredí stredozemného mora.

 

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 152
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 710.200 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri mori
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Turistická licencia

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023