Grécko
150 m od mora
TOP lokalita
Výhľad na hory a more
265.000 

4 izbový apartmán s výhľadom na more, 150m od pláže, Agios Nikolaos, Kréta, Grécko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti: GAPAG_171
Miesto: Lasithi, Agios Nikolaos, Kréta
Typ nehnuteľnosti: Apartmán s výhľadom na more
Cena 265.000 € (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Rozloha apartmánu: 96 m2
Dispozícia: 3 x spálňa, 1 x kúpeľňa

Popis:
Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj tento priestranný apartmán s 3 spálňami na 2. poschodí v centre mesta s pekným výhľadom na more, prístav Agios Nikolaos a hory v diaľke.

Apartmán má rozlohou cca 96 m2 bol postavený v roku 1997 a pozostáva z:
Otvorenej obývacej izby a kompletne vybavenej kuchyne s prístupom na balkón s výhľadom na more, k dispozícii sú 3 samostatné spálne so vstavanými skriňami a kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC. Apartmán má celkovo až tri balkóny. Najväčší balkón je z obývacej izby, z ktorého sa naskytá úžasný výhľad na more a prístav Agios Nikolaos. Na druhý balkón sa vchádza z dvoch spální. Tretí najmenší balkón je hneď vedľa kuchyne. V budove je výťah.
Tento apartmán má samostatné ústredné kúrenie a solárny panel pre ohrev vody. K dispozícii sú aj dve klimatizačné jednotky, jedna v hlavnej spálni a druhá v obývacej izbe, ktoré slúžia pre chladenie aj kúrenie.
Nehnuteľnosť disponuje hliníkovými oknami a balkónovými dverami s dvojitým zasklením. Apartmán je nádherne kvalitne zariadený a vybavený. Nie je tu potreba už ďalšej investície.

Nehnuteľnosť má fantastickú polohu, nachádza sa len 150m od najbližšej piesočnej pláže a mnoho ďalších je hneď v okolí. Je tu i fantastická občianska vybavenosť, pretože centrum mesta a obchody sú dostupné v blízkosti v pešej vzdialenosti.

Lokalita Agios Nikolaos je hlavným mestom grófstva Lasithi a nachádza sa v zálive Mirabello na severovýchode Kréty, len 45 minút od medzinárodného letiska v Heraklione.

V prípade záujmu pripravíme pre Vás video-obhliadku danej nehnuteľnosti. Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Radi Vám pomôžeme s celým procesom kúpy nehnuteľnosti na tomto úžasnom mieste akým je ostrov Kréta.

 

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Grécko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 96
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 265.000 

Private Fields

ribbon_text : Grécko
Ribbon Zelený : 150 m od mora
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : Výhľad na hory a more

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023