Chorvátsko
Vlastná záhrada
TOP lokalita!
150 m od mora
312.000 

4 izbový apartmán s terasou a parkovaním len 150m od mora, Malinska, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-941
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeObala 7, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)312 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtvorizbový apartmán (4+kk)
Obyvateľná plocha (m2)72.55 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)110 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-941

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásny veľký rodinný apartmán, ktorý sa nachádza len 150m od mora v obľúbenej turistickej lokalite Malinska, Dubašnica na ostrove Krk. Ostrov Krk sa nachádza pod Istriou a je spojený s pevninou mostom. Ponúka okrem krásnych pláží s nádhernou čistou morskou vodou aj historické mestečka, cyklotrasy, turistické trasy, liečivé bahno v lokalite Soline a iné.

Na predaj je krásny, veľký a kompletne zariadený rodinný apartmán, ktorý sa nachádza na prízemí a k dispozícii má veľkú terasu a záhradu o rozlohe 110m2. Apartmán sa nachádza v menšej obytnej apartmánovej budove s 2 poschodiami. Má veľmi atraktívne umiestnenie v známom turistickom mestečku Malinska. Celková obytná plocha nehnuteľnosti je 75 m2, apartmán disponuje celkovo 4 izbami, 3 spálňami, 1 kúpeľňou a 2 toaletami. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, WC, kúpeľne, dvoch spální, kuchyne s jedálňou, obývačky a krytej terasy s krásne upraveným pozemkom záhrady 110 m2. Apartmán je kompletne zariadený a dobre vybavený, je klimatizovaný a má PVC okná. Má k dispozícii dve parkovacie miesta. Rok výstavby je 2004 a v roku 2018 prešiel poslednou rekonštrukciou. Nachádza sa len 150 m od mora a krásnych pláží a v blízkosti všetkej občianskej vybavenosti. Apartmán je ideálny ako pre vlastné využitie, tak aj na prenájom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 72.55
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 312.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Vlastná záhrada
Ribbon Žltý : TOP lokalita!
Ribbon Modrý : 150 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;