Španielsko
Blízko pláže
Novostavba
400m od mora
245.920 

4 izbový apartmán s 2 kúpeľňami v novostavbe, len 400m od mora, mesto Vera, Španielsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiSCON-82773
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeVera, Vera playa, Almeria, Španielsko
Cena (€)245 920 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtvorizbový apartmán (4+kk)
Obyvateľná plocha (m2)107 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)107 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: SCON-82773

Realitná kancelária Relax Properties Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový apartmán v novostavbe len 400 m od obrovskej pláže v mestečku Vera s názvom „El Playazo“.

Na predaj je veľký 107m2 4 izbový apartmán s 3 samostatnými spálňami a 2 kúpeľňami. K dispozícii je i veľký komunitný bazén.

Kuchyňa je kompletne zariadená a vybavená, prepojená spolu s obývacou izbou a jedálenskou časťou s barovým pultom. Dvere a vstavané skrine sú lakované na bielo a podlaha je z laminovaného dreva. Nainštalovaná klimatizácia slúži pre potreby chladenia a kúrenia. Klimatizácia je najmodernejšie zariadenie DAIKIN Aerothermal, technológia, ktorá v porovnaní s tradičnými systémami šetrí až 70 % spotreby elektrickej energie. Všetky kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom namiesto vane, so zapustenými zrkadlami a v hlavnej kúpeľni aj s kamennou doskou a sklenenou priečkou. Žalúzie v obývacej izbe a hlavnej spálni sú elektrické, hermeticky uzavreté a s nastaviteľnými lamelami.

Ku každému domu patrí súkromné vonkajšie parkovacie miesto. Každý obytný blok pre pohodli svojich majiteľov má samostatný výťah. Budovy aj byty majú rad bioklimatických architektonických charakteristík (orientácia, izolácia, okná a okenice, pergoly), ktoré umožňujú optimálnu prirodzenú reguláciu vetrania, teploty a svetla počas rôznych ročných období. Spoločenské priestory tvoria pešie námestia a zelené plochy, pričom na centrálnom námestí sa nachádza veľký bazén pre dospelých a ďalší pre deti. Komplex je oplotený a strážený.

Celá urbanizácia je bez architektonických bariér, aby bola vhodná aj pre osoby so zdravotným postihnutím. Táto lokalita poskytuje zaručený pokoj a relaxáciu. Mestečko Vera je jedným z najlepších prírodných a prímorských miest v Európe, ktoré je uznávané pre svoju kvalitu a čistotu morských vôd a pláží. Ponúka sa tu až šesť kilometrov dlhých pláží (Las Marinas-Bolaga, Puerto Rey, El Playazo, Quitapellejos). Vera hraničí so známymi turistickými destináciami, ako sú Mojacar a jaskyne Almanzora. Rezidenčný komplex sa nachádza približne 1,5 hodiny jazdy od letiska Murcia – Corvera a približne 2 hodiny od letiska Alicante.

Energetická trieda: B

Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať a radi vám zabezpečíme obhliadku tejto nádhernej nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Španielsko
Property size (m2) : 107
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 245.920 

Private Fields

Ribbon Zelený : Blízko pláže
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 400m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;