Španielsko
900 m od mora/pláže
TOP lokalita
15 km od Golfu
156.880 

4-izbový apartmán s 2 kúpeľňami a garážovým státím, 900m od mora, La Mata, Torrevieja, Španielsko

Referenčné číslo: ARE-2567
Dispozícia: celkovo 4 izby, 3x spálňa, 2x kúpeľňa, vrátane garážového státia
Rozloha: 70 m2
Vzdialenosť od mora: 900m
Vzdialenosť od golfu: 15 km
Lokalita: Alicante, Torre La Mata, Torrevieja, Španielsko
Najbližšie letisko: 45 km
Poschodie: 3
Občianska vybavenosť: kompletná, vzdialená 700 m
Rok výstavby: 1990
Cena: 156.880  € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj mezonetový apartmán, ktorý sa rozprestiera na dvoch poschodiach s výhľadom do záhrad a s bočným výhľadom na more, v oblasti Torre La Mata, Torrevieja. Tento 4 izbový apartmán  s 2 kúpeľňami sa nachádza na treťom poschodí. K dispozícii nájdete plne vybavenú americkú kuchyňu, obývaciu izbu s krbom so vstupom na balkón a výhľadom na spoločné záhrady. Na druhom poschodí sú dve spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom a veľká 15 m2 terasa s bočným výhľadom na more. Na terase môžete grilovať, aby ste si mohli vychutnať popoludnia s rodinou a s priateľmi. Apartmán sa predáva spolu s garážou 30 m2. Dom má výbornú polohu, kúsok od známej pláže a len 5 minút od centra La Mata. So všetkými službami v blízkosti, ako sú supermarkety, obchody, potraviny a iné služby, reštaurácie. V spoločných priestoroch je spoločný komunitný bazén a tenisový kurt.

Kontaktujte nás pokiaľ máte záujem o virtuálnu obhliadku alebo plán apartmánu.  Pripravte sa už teraz na letnú sezónu, pomôžeme Vám aj s prenájmom nehnuteľnosti.

Lokalita:

Mesto Torre La Mata je rušné najmä v lete, keď sa ľudia vyberú na pláž La Mata, je to široká piesočnatá pláž s drevenou promenádou posiatou barmi a reštauráciami, ktoré ponúkajú regionálne pokrmy. Za plážou sa nachádza otvorený trh, kde lokálny predajcovia ponúkajú takmer všetko od plodín, po oblečenie až kuchynské potreby. V neďalekom parku s názvom Parque Natural de la Matasa nachádzajú lagúny s morskou vodou, ktoré obývajú plameniaky. Torrevieja je prímorské mesto a obec nachádzajúca sa na pobreží Costa Blanca v provincii Alicante na juhovýchodnom pobreží Stredozemného mora v Španielsku. Leží asi 50 kilometrov južne od mesta Alicante. Torrevieja bola pôvodne soľnou a rybárskou dedinou, pretože sa nachádza medzi morom a dvoma veľkými soľnými ružovými jazerami , známymi ako Las Salinas de Torrevieja. Môžete tam navštíviť tiež Múzeum mora a soli.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 70
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 100 000 € - 150 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 156.880 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : 900 m od mora/pláže
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : 15 km od Golfu
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023