Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
123.900 

4 -izbový apartmán, 400 m od pláže, Komplex Emilia Romana, Ravda, Bulharsko

Referenčné číslo: B_1952
Dispozícia: vstupná hala, obývačka s kuchyňou, 3 spálne, 2 terasy, 2 kúpeľne s WC
Rozloha: 147 m2
Vzdialenosť od mora: 400 m
Lokalita: Ravda
Najbližšie letisko: Burgas, 22 km
Poschodie: 5. poschodie
Výťah: áno
Stavba: tehlová, r. výstavby 2015 Stavba: tehlová, r. výstavby 2015
Ročný poplatok: 0,55,-€/m2/mesiac
Občianska vybavenosť: reštaurácie, obchody, lekáreň – komplex sa nachádza v centre mestečka
Cena: 123 900,-€

Popis
Naša spoločnosť Vám s potešením ponúka tento krásny nový strešný apartmán s 3 spálňami a s 2 kúpeľňami v tichej časti mesta Ravda, 400 metrov od pláže.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s kuchyňou, 3 spální, 2 terás, 2 kúpeľní s WC. Je kompletne zariadený a vybavený, táto nehnuteľnosť sa používa iba 1 mesiac.
Nachádza na 5. poschodí v krásnom komplexe obklopenom zeleňou a príjemným okolím, je orientovaný na západ.
Poplatok za údržbu – 0,55 EUR za m2 za mesiac.

O komplexe
Emilia Romana je 5 -poschodová budova na pozemku o rozlohe 1800 m² s ​​2 vchodmi a pozostáva z 57 bytov. Budova je veľmi vhodná na celoročné bývanie, kvôli blízkosti mestskej infraštruktúry. Na pozemku sa nachádza 15 m plavecký bazén s priľahlým priestorom na opaľovanie a relaxáciu a ihrisko. Budova má výťah, riadený prístup a je strážená kamerovým systémom.

Lokalita
Komplex Emilia Romana sa nachádza na tichom a pokojnom mieste v blízkosti mestskej infraštuktúry v meste Ravda. Nesporným bonusom tejto lokality je blízkosť letiska Burgas (20 km) a nádherného historického mestečka Nesebar, ktoré je zapísané na zozname UNESCO (5 km). Od Slnečného pobrežia je Ravda vzdialená len 7 km.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Luxury Properties
Property price : 100 000 € - 150 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 123.900