Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Chorvátsko
200M od Mora
Luxusná Nehnuteľnosť
441.000 

4 – izbová novostavba rodinnej vily s troma kúpeľňami (130m2 a 400m pozemkom), 3 parkovacími miestami, 210m od mora, ostrov Murter, Chorvátsko

  • Referenčné číslo: C_8028
  • Dispozícia: 3 x samostatná spálňa, jedáleň s kuchyňou a obývačkou, 3x kúpeľňa
  • Rozloha: 130 m2
  • Vzdialenosť od mora: 210m
  • Lokalita: Murter, Chorvátsko
  • Najbližšie letisko: 80km Zadar
  • Cena:  441 000 EUR (cena zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:
Relax properties vám exkluzívne ponúka na ostrove Murter novostavbu modernej rodinnej vily blízko mora 210 m.

Táto nádherná Vila pozostáva z prízemia a prvého poschodia.
Nachádza sa v tichej a pokojnej lokalite.
Prízemie tvorí otvorený priestor, kde sa nachádza kuchyňa s jedálenskou časťou a obývačka. Jedáleň sa v letných mesiacoch otvára na terasu s veľkým jedálenským stolom. Na prízemí je aj toaleta.
Na poschodí sú 3 spálne, každá s vlastným šatníkom a kúpeľňou a práčovňa.
Dom sa predáva kompletne zariadený.
Vedľa domu sa nachádza extra budova pozostávajúca zo suterénu a krásnej letnej kuchyne s veľkým krbom a pecou na chlieb.
Pozemok 400m2 je zariadený v stredomorskom štýle.
Vila je kvalitne postavená a zariadená (10 cm kamenná vlna, dekoračný betón vo všetkých izbách), výborne a štýlovo vybavená kuchyňa.
Na extra budove na streche je možné urobiť záhradu tak, aby dve spálne na poschodí mali výhľad do vyvýšenej záhrady.

Parkovanie: 3 miesta
Vzdialenosť od mora: 210 m

Lokalita:
Ostrov Murter je nádherná pokojná oblasť, nachádza sa v oblasti Šibenik, 80km od letiska Zadar. Murter je považovaný za vstup do národného parku Kornati, ide o skupiny ostrovov, ktoré vyzerajú ako perly ležiace v mori. Miestni obyvatelia sa okrem turizmu venujú rybolovu, pestovaniu olív a fíg. Už v minulosti ostrov hral dôležitú ochrannú rolu, preto tu nájdete veľa dochovaných historických stavieb.
Ak sa chcete dostať na ostrov, nemusíte stáť v rade pre trajekt, pretože ostrov je spojený mobilným mostom postaveným v 19. storočí s miestom zvaným Tisno.
Ostrov vyhľadávajú ľudia, ktorí preferujú pokojné kľudné miesta, prírodu a menej navštevované pláže. Každoročne sa tu počas letnej sezónny konajú mnohé podujatia a festivaly.
Vďaka krištáľovo čistému moru je Murter vyhľadávanou lokalitou, najznámejšia pláž je piesková pláž Slanica. Nájdete tu mnohé pláže ktoré poskytujú tieň vďaka borovicovým lesom. Na plážach nájdete stravovacie zariadenia, pre deti šmýkačky a detské ihrisko.

Podrobnosti

Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property size (m2) : 130
Property category : Rodinný dom
Property condition : Novostavba
Property type : House / Villa
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 441.000 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Žltý : 200M od Mora
Ribbon Modrý : Luxusná Nehnuteľnosť