Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Croatia
355 m from the sea
236.900 

3 – bedroom apartment, sea view, island Čiovo, Croatia

 • Property details
  Property ID C_3959
  Location: Trogir / Ciovo
  Property type: Fully furnished apartment
  Price € 236,900
  Living area: 80 m²
  Layout: 3 bedrooms, 2 bathrooms
  Distance from sea: 355 m

   

  Key features of the property:
  Sea View
  Electricity
  Tap water
  Drainage system
  Phone / Internet
  Access by car

   

  Description:
  RK Relax properties offers for sale this nicely furnished apartment, located on the island of Ciovo, 355 m from the sea.
  The location is nice and quiet, close to all amenities.
  The apartment consists of 3 bedrooms, 1 bathroom, 1 smaller bathroom, a fully equipped kitchen and a living room. It also has a balcony with sea views.
  The apartment has a total area of ​​80 square meters and is sold fully furnished.
  It is in very good condition, to move in immediately, without further investment.
  A small center with all civic amenities is only 5 minutes away.

   

  More about Trogir / Čiovo
  The town of Trogir is another fantastic jewel in the crown of Croatian tourist destinations, only 20 minutes away from the airport. The town of Trogir is connected to the island of Ciovo by a bridge. Like Dubrovnik, Trogir is a medieval fortified city that has been declared a World Heritage Site under UNESCO protection.
  This small but lively tourist center and is especially well known to many celebrities who visit Croatia, as it is the starting point for a holiday on a yacht.
  It has some of the best restaurants you will find in Croatia and provides everything you would expect from a busy tourist center. The city also has a boat taxi service that will take you to Split, a boat trip takes about an hour.
  On the island of Ciovo you will find many beautiful beaches as well as several fishing villages. Due to the popularity of these beaches, Ciovo is a popular place to invest in Croatian real estate. Remote coastal properties are always popular with real estate investors and their value is growing.

Podrobnosti

Country : Croatia
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property size (m2) : 80
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Price : 236.900 

Private Fields

ribbon_text : Croatia
Ribbon Žltý : 355 m from the sea
AllEscort