Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Croatia
Sea view
parking place
226.600 

3-bedroom apartment, sea view, island of Brač, Croatia

Property details
Property ID C_3637
Location: Brac
Property type: Apartment
Price € 226.600
Living area: 101 m²
Layout: 3 bedrooms and 2 bathrooms
Distance from sea: 850 m
Electricity
Tap water
Phone / Internet
Access by car
Septic tank / there is no drainage system

 

Key features of the property:
Swimming pool
Roof terrace
Outdoor dining with sea views
Panoramic view
Orientation north, west

 

Description:
RK Relax properties offers for sale an apartment with a beautiful sea view.
It is located in a building that has a total of 5 apartments and for sale is the last attic apartment, located under the roof.
The property is surrounded by a beautiful garden and environment. There is also a swimming pool, which can be used by all apartment owners.

 

Apartment no. 2 – € 226.600
The apartment is located on the top floor and has an area of ​​101.8 m2. Offers breathtaking sea views. The apartment also has a chamber / utility room measuring 2.88 m2, which has a washing machine and sink. The apartment consists of three bedrooms, two bathrooms, equipped kitchen with cocktail bar and a balcony with beautiful sea views. The apartment has a parking space.

 

 

More about the island of Brac
The island of Brac is the largest (400 km2) in Dalmatia and has the shortest ferry ride from Split, about 40 minutes. The ferry runs every few hours to Supetar all year round. From there, integrated public transport runs around the island. Most people seek out the beauty of the coast, but the hinterland also has stunning scenery and secluded meadows and olive and vineyard groves.
Brac has beautiful beaches.
The beach in Bol is displayed on most Croatian tourist materials known as “Zlatini Rat” or “Golden Horn”.
There is a small airport for private jets on the island. The most popular properties sold on Brac are holiday apartments near coastal villages, often recently built. Tighter building rules mean that less is being built at the moment.
Real estate on the island of Brac is considered a good investment because Croatia is trying to improve its tourism industry.

Podrobnosti

Country : Croatia
Area of Croatia : Southern Dalmatia
Property size (m2) : 101
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Purpose : Sell
Price : 226.600 

Private Fields

ribbon_text : Croatia
Ribbon Zelený : Sea view
Ribbon Žltý : parking place
AllEscort