Španielsko
Pri Golfovom ihrisku
Vyhľadávaná lokalita
Novostavba
210.357 

3-izbový veľký apartmán s terasou pri golfovom ihrisku, 3km od mora, Orihuela, Španielsko

Referenčné číslo: SCON_5789
Dispozícia: 3-izbový apartmán, 2x samostatná spálňa, 2x kúpeľňa, terasa, orientácia na Juhozápad
Rozloha apartmánu: 97,4 m2
Terasa: 27 m2
Komunitný bazén
Výťah
Vzdialenosť od mora: 3 km
Vzdialenosť od golfového ihriska: 500m
Lokalita: Španielsko, Alicante, Orihuela, LOMAS DE CAMPOAMOR
Najbližšie letisko: 65 km
Rok výstavby: 2012 (novostavba)
Cena: 210.357 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Kompletná občianska vybavenosť
Blízko golfového ihriska
Komunitný bazén
Klimatizácia
Terasa
Letisko, menej ako 1 hodinu jazdy
Dobrý potenciál prenájmu
Moderná nehnuteľnosť
Tichá lokalita

Popis:

Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj apartmán v lukratívnej oblasti pri golfovom ihrisku a neďaleko krásnych pieskových pláži.
Novostavba 3-izbového apartmánu disponuje dvoma samostatnými spálňami s veľkými vstavanými skriňami a 2 kompletnými kúpeľňami s bielym lakovaným nábytkom a mramorovými doskami. K dispozícii je kompletne zariadená kuchyňa so žulovými doskami a vybavená elektrospotrebičmi, výlevkou a samostatnou technickou miestnosťou v ktorej sa nachádza práčovňa. Obývacia izba je s pred-inštaláciou klimatizácie a vykurovania radiátormi. V apartmáne je zavedený plyn a kompletná inštalácia ktorá zabezpečuje ohrev vody, kúrenia, taktiež plyn na varenie. Apartmán je teda vhodný pre celoročné využitie. Špeciálne je vhodný na prenájom a svoje osobné využitie, obzvlášť pokiaľ ste milovníkom golfu.
Kúpa nehnuteľnosti v blízkosti golfového ihriska je vždy dobrou investíciou z niekoľkých dôvodov: vysoká likvidita, vysoký potenciál celoročného prenájmu.
Každé golfové ihrisko má prísne stavebné predpisy (nízka hustota) s výhodou zachovania prírodnej krajiny. Po dokončení developmentu sa nehnuteľnosť na golfovom ihrisku stáva unikátom.
Golfové nehnuteľnosti majú vysoký potenciál prenájmu počas celého roka: v lete si golfové ihrisko vyberajú tí, ktorí uprednostňujú pokojnú dovolenku s krásnou zelenou krajinou a susedmi so spoločnou záľubou pre golf. Počas zvyšku roka si nehnuteľnosti na golfovom ihrisku aktívne prenajímajú milovníci golfu a tí, ktorí uprednostňujú osobitú atmosféru a vysokú úroveň služieb.
Vďaka jedinečnej klíme si nehnuteľnosti na golfových ihriskách Costa Blanca možno prenajať až 365 dní v roku.
Väčšina golfových ihrísk v tejto oblasti ponúka rôzne voľnočasové aktivity: tenis, paddle tenis, futbal, posilňovňu, Spa centrá s vyhrievanými bazénmi atď.
Výberom nehnuteľnosti v golfovej komunite si vyberáte vysokú úroveň kvality života a voľného času.

Lokalita:
Orihuela ponúka svojim návštevníkom skvelé miesto na vychutnanie si športových aktivít i relaxu. Dostatok slnečných dní, krásne čistého mora a pieskových pláží, historické pamiatky v centre mesta a k tomu tri vynikajúce osemnásť jamkové golfové ihriská.
Prechádzajúc cez Torrevieja na juh sa dostávame do pobrežnej oblasti obce Orihuela. Rozľahlé piesky sa miešajú s malými útesmi, ideálne na rybolov a potápanie. Okrem toho má obec dva prístavy umiestnené uprostred nádherného prostredia.
Punta Prima, Playa Flamenca, La Zenia, Cape Roig a Dehesa de Campoamor sú niektoré z turistických miest, ktoré stoja za to ich navštíviť. Na niektorých z nich sú hlavným lákadlom tri vynikajúce golfové ihriská. Malé trávnaté plochy posiate stromami poskytujú dokonalé prostredie na hranie tohto obľúbeného športu.
Počas pobytu v tejto lokalite určite radi zavítate do historického centra mesta, kde nájdete množstvo krásnych budov a pamiatok. Milovníci gastronómie si tu budú vychutnávať skvelé jedlo pri západoch slnka.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 97
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 210.357 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri Golfovom ihrisku
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita
Ribbon Modrý : Novostavba

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;