Španielsko
300 m od pláže
Alicante
Turistická licencia
196.100 

3-izbový strešný apartmán, nachádzajúci sa 300 m od pláže, s turistickou licenciou, Pilar de la Horadada, Alicante, Španielsko

Referenčné číslo: SCOL_41728
Rozloha bungalovu: 70 m2
Dispozícia: 2x spálňa, 2x kúpeľňa, obývacia izba s jedálňou a integrovanou kuchyňou, terasa
Lokalita: Mil Palmeras, Pilar de la Horadada, Alicante, Španielsko
Najbližšie letisko: 45 km
Najbližšia pláž: 300 m
Turistická licencia
Komunitné bazény
Cena: 196.100 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný, strešný apartmán v súkromnej urbanizácii Mil Palmeras, na južnom pobreží Alicante v Španielsku. Nachádza sa na najvyššom poschodí a ponúka nádherný výhľad na okolie. Nehnuteľnosť je postavená v bezkonkurenčnej lokalite, len 300 metrov od pláže, v uzavretom a bezpečenom komplexe s prístupom ku dvom veľkým komunitným bazénom, zeleným plochám a detským ihriskám.

Samotný apartmán má rozlohu 61 m2. Skladá za z dvoch veľkých spální, dvoch moderných kúpeľní, svetlej obývacej izby s jedálňou, integrovanej kuchyne a priamym vstupom na veľkú terasu. Nehnuteľnosť je plne zariadená a klimatizovaná. Navyše má turistickú licenciu, čo z nej robí inteligentnú a výhodnú investíciu na krátkodobé prenajímanie.

Pre viac informácii nás prosím kontaktujte. S radosťou vám pomôžeme so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti v Španielsku.

Lokalita:

Pilar de la Horadada je pôvabné pobrežné mestečko v provincii Alicante v Španielsku. Má všetko, čo náročný turista vyhľadáva. Hory, slnko, more. Vďaka svojej privilegovanej lokalite, sa táto oblasť nazýva „nekonečná jar.“ S priemernými teplotami 18ºC, s jemným vánkom a slnkom, ktoré svieti viac ako 3200 hodín ročne, je toto očarujúce miesto na pobreží Stredozemného mora ideálnou celoročnou destináciou.  V meste sa nachádza aj množstvo kultúrnych a historických pamiatok, napríklad strážna veža Torre Horadada z 18. storočia, či kostol Nuestra Señora del Pilar. Vďaka svojej uvoľnenej atmosfére a malebnému okoliu je Pilar de la Horadada odporúčané miesto nielen na letnú dovolenku.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 70
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 150 000 € - 200 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 196.100 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : 300 m od pláže
Ribbon Žltý : Alicante
Ribbon Modrý : Turistická licencia

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023