Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
71.500 

3 izbový luxusný apartmán, 78 m2, Amara komplex, neďaleko pláže Cacao Beach, Slnečné pobrežie, Bulharsko

  • Referenčné číslo: B_2070
  • Dispozícia: kuchyňa s jedálňou a obývačkou, 2 x samostatná spálňa, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na bazén
  • Rozloha: 78 m2
  • Vzdialenosť od mora: 300m od pláže Cacao Beach/100m pešia promenáda popri mori
  • Lokalita: Slnečné pobrežie, Bulharsko
  • Najbližšie letisko: Burgas, 30km (priame autobusové spojenie)
  • Poschodie: 1
  • Výťah: áno
  • Stavba: tehla
  • Cena:  71 500,- € (kompletná cena, zahŕňajúca realitnú províziu a zariadenie apartmánu)

 

Popis:

Relax properties vám ponúka skvelý 3-izbový apartmán v uzavretom komplexe v stredomorskom štýle – Amara na Slnečnom pobreží, len 300 metrov od obľúbenej pláže Cacao Beach a 100 metrov od pešej promenády spájajúcej Staré mesto Nessebar a centrum Slnečného pobrežia.

Tento apartmán je pripravený už pre nového vlastníka na nasťahovanie, celková výmera je až 78 m2 sa nachádza na 1. poschodí s verandou a s krásnym výhľadom na bazén komplexu.

Podlahy sú z keramickej dlažby. Kuchyňa je vybavená varnou doskou, chladničkou, digestorom, mikrovlnkou, stolom so šiestimi stoličkami; obývacia izba – s pohovkou, skriňami, stolíkom, TV; 2x spálne – s posteľami, skriňami, skriňami. Kúpeľňa s WC je doplnená sprchovým kútom a vaňou. Nehnuteľnosť je vybavená klimatizáciou a má káblovú TV a internet.

Ročný správcovský poplatok za údržbu – 8 EUR/m2.

O komplexe:

Moderný luxusný komplex Amara ponúka vonkajší bazén s detskou časťou, spoločné priestory a krásnu záhradu. Tu si môžete užiť pokoj a súkromie v blízkosti obľúbeného miesta zábavy – pláž Cacao Beach, ktorá je lemovaná barmi, reštauráciami, kaviarňami, najlepšou diskotékou na Slnečnom pobreží, ponúka obchody a kompletné vybavenie.

Lokalita:

Slnečné pobrežie ponúka široké piesočné pláže plné reštaurácií a barov, obchody, rozvinutú infraštruktúru – množstvo supermarketov, reštaurácií, kaviarní, nákupných centier, bánk, aquaparkov a zábavy.

Blízkosť a dobré spojenie s historickým mestečkom Nessebar (UNESCO).

Viac o Slnečnom pobreží sa dočítate na našom Blogu:

Slnečné pobrežie

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 71.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
AllEscort