Chorvátsko
Blízko pláže
350 m od mora
234.000 

3 izbový apartmán v skvelej lokalite len 350m od pláže, Maliska, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-900
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeObala 8, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)234 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)62.09 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)100 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-900

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj prízemný apartmán s peknou záhradou blízko pláže v top vyhľadávanej lokalite pri Malinskej na ostrove Krk v Chorvátsku. Nehnuteľnosť sa nachádza len 350m od pláže.

Na predaj je kompletne zariadený 3 izbový apartmán s obytnou plochou 62,09 a záhradou 100m2. Apartmán sa nachádza na prízemí v menšej obytnej budove. Budova bola postavená v roku 2004.
Pozostáva zo vstupnej chodby, špajze, kuchyne s jedálňou a obývačkou, dvoch spální, kúpeľne a loggie s krytou terasou a vstupom na vlastnú upravenú záhradu 100 m2, kde sa nachádza záhradný domček a tehlový gril.

Predáva sa kompletne zariadený, klimatizovaný a pripravený na užívanie. K bytu prislúcha vlastné parkovacie státie a kompletná dokumentácia. Vďaka svojej pokojnej polohe na okraji zelenej zóny a súčasnej blízkosti mora a krásnych pláží je táto nehnuteľnosť príležitosťou na vlastné použitie alebo na turistický prenájom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Lokalita

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 62.09
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 234.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Blízko pláže
Ribbon Modrý : 350 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;