Chorvátsko
Skvelá lokalita
Druhá línia pri mori
260.000 

3 izbový apartmán v skvelej lokalite, druhá línia od mora, Malinska, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a706
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapePorat 3, 51511, Porat, Chorvátsko
Cena (€)260 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)46 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)46 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a706

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj 3 izbový apartmán, ktorý sa nachádza v menšej obytnej budove v druhej morskej línii v lokalite Malinska-Dubašnica, ostrov Krk, Chorvátsko.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je Zariadený apartmán, ktorý sa nachádza na zvýšenom prízemí v skvelej lokalite Malinska. Poloha je úžasná ide o druhý rad od pláže a mora. Vzdialenosť od mora je 50m!
Celková obytná plocha apartmánu je 46,22 m2. Celkovo apartmán disponuje 3 izbami z toho sú 2 spálne a 2 kúpeľne. Dispozícia, apartmán pozostáva z: kuchyne s jedálňou, dvoch spální, dvoch kúpeľní a terasy. V časti spoločnej záhrady je k dispozícii gril, ktorý môžu využívať všetci vlastníci a nájomníci.

Apartmán sa predáva kompletne zariadený, klimatizovaný a pripravený na užívanie pre nového majiteľa. Apartmán nemá vlastné parkovacie miesto, ale je možné parkovať na verejnom parkovisku vzdialenom 100m. Vďaka svojej blízkosti k moru je nehnuteľnosť príležitosťou na vlastné použitie alebo na turistický prenájom.

Nehnuteľnosť sa nachádza v menšom obytnom dome, ktorý bol postavený v roku 1990 a rekonštrukcia domu bola v roku 2017. Ponúka výhľad na more. Ide o menšiu dvojpodlažnú budovu.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 46
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 260.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Skvelá lokalita
Ribbon Modrý : Druhá línia pri mori

Lokalita

Malinska a dvadsať okolitých obcí, ktoré sú súčasťou obce Malinska-Dubašnica, majú bohaté náboženské dedičstvo.

Nezlomná viera spojená s ťažkou poľnohospodárskou, farmárskou či rybárskou prácou poskytovala miestnym obyvateľom všetko, čo potrebovali pre zdravý a šťastný, aj keď skromný život. V oblasti Malinska sa nachádza viac ako 20 oficiálnych kultúrnych a historických pamiatok. Či už ich chcete navštíviť pešo alebo na bicykli, Malinskú a jej okolie určite zažijete úplne jedinečným spôsobom.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;