Chorvátsko
Prvá línia pri mori
TOP lokalita!
Vhodné ako investícia na prenájom
513.970 

3-izbový apartmán v prvej línii od mora, v top lokalite, Dubrovník, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti C_3288
Miesto: Dubrovník
Typ nehnuteľnosti: 3-izbový apartmán
Cena 513.970 €
Obytná plocha 73 m²
Dispozícia: 2 spálne, 1 kúpeľňa
Vzdialenosť od mora: 30 m
Orientácia na juh
Elektrina
Voda z vodovodu
Kanalizácia
Telefón / Internet
Prístup autom

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Prvá línia pri mori
Výhľad na more
Prvotriedne umiestnenie
Južná orientácia
V blízkosti pláže
Kompletne zariadený

Popis:
RK Relax properties vám ponúka tento apartmán umiestnený na prízemí s krásnym výhľadom na Jadranské more, ostrov Lokrum, pláž Banje. Nehnuteľnosť sa nachádza v najlepšej lokalite v meste Dubrovník, oblasť Ploče. Ide o jedinečnú ponuku na trhu z hľadiska lokácie.
Tento kompletne zrekonštruovaný apartmán pozostáva z dvoch samostatných spální, obývačky/jedáleň a kuchyne, kúpeľne a veľkej chodby.
Obe spálne disponujú vstavanými skriňami, posteľami (v jednej sa nachádza veľká posteľ a v druhej sú umiestnené 2 samostatné postele). Pod dlažbou sa nachádza podlahové vykurovanie v každej spálni. Nachádza sa tu veľká, plne vybavená kúpeľňa s dvojitým umývadlom, vyhrievaným radiátorom na uteráky a podlahovým vykurovaním. V apartmáne sa nachádzajú 3 klimatizačné jednotky. Tento krásny apartmán je kompletne zariadený a vybavený a ako taký sa predáva a je pripravený na nasťahovanie.
Je ideálny na bývanie aj na prenájom.

Viac o Dubrovníku
Myslíme si, že Dubrovník nepotrebuje bližšie predstavovanie. Toto stredoveké opevnené mesto s leštenými vápencovými chodníkmi vytýčenými podľa plánu starého 600 rokov je magnetom pre turistov z celého sveta. Pravidelne je na zozname „miest na zemi, ktoré musíte vidieť“. Má vlastné medzinárodné letisko, je rušnou jachtárskou destináciou a nachádza sa v blízkosti národného parku Mljet. Ľudia, ktorí hľadajú exotické svadobné miesto, obrovské množstvo novomanželov na svadobnej ceste a výletných lodí naskladaných mimo prístav, to všetko naznačuje rastúcu popularitu tohto mesta medzi návštevníkmi. Seriál „Hry o tróny“ dodali už len poslednú bodku, prečo toľko návštevníkov každoročne práve sem zavíta. Po balkánskej vojne v 90. rokoch bol Dubrovník značne poškodený a následne krásne opravený, čo mu možno ešte pridalo na reputácii.
Cestovný ruch je tu momentálne rušný celých 52 týždňov v roku a na prenájmoch a cenách za nehnuteľnosti sa to značne odráža. Ceny nehnuteľností v Dubrovníku a v okolí sú jedny z najvyšších na pobreží Jadranského mora. Ďalším faktorom ovplyvňujúcim ceny víl a apartmánov v Dubrovníku je geografická poloha mesta. V Dubrovníku a okolí nie je možné postaviť ďalšie nehnuteľnosti, pretože je to opevnené mesto obklopené strmými útesmi. Nehnuteľnosti v Dubrovníku však sem-tam prichádzajú na predaj a neďaleké dediny a letoviská majú svoje ceny jedny z najdrahších a najcennejších na dalmátskom pobreží. Oblasť Dubrovníka je jednou z lákadiel hlavne zahraničných kupujúcich.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Chorvátsko
Lokalita : Pri mori
Oblasť Chorvátska : Južná Dalmácia
Property size (m2) : 73
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 513.970 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Zelený : Prvá línia pri mori
Ribbon Žltý : TOP lokalita!
Ribbon Modrý : Vhodné ako investícia na prenájom
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023