Chorvátsko
Blízko pláže
Novostavba
150 m od mora
410.800 

3 izbový apartmán v novostavbe so záhradkou, parkovacím miestom len 150m od pláže, Njivice, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-1012
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeRibarska obala 7, 51512, Njivice, Chorvátsko
Cena (€)410 800 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)64 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)47 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-1012

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj novostavbu apartmánu len 150m od mora v lokalite Njivice, Omišalj na ostrove Krk v Chorvátsku. Ostrov je spojený s pevninou mostom.

Na predaj je dvojizbový mezonetový apartmán o celkovej výmere 66 m2 nachádzajúci sa na prízemí bytového domu v menšej radovej zástavbe s celkom tromi bytovými jednotkami. Pozostáva zo vstupného priestoru, komory, kúpeľne, dvoch spální, kuchyne s jedálňou a obývačky s výstupom na terasu a do krásne upravenej záhrady 47 m2, kde je murovaný gril a sprcha. Apartmán je zariadený, klimatizovaný, má kvalitné okná a dvere, podlahové kúrenie a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu.

K nehnuteľnosti prislúcha i jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore domu. Nachádza sa vo veľmi atraktívnej lokalite, len 150 m od mora a krásnych pláží a blízko centra a všetkých zariadení. Je to skvelá príležitosť mať vlastnú nehnuteľnosť tak blízko pláže a mora alebo pre turistický prenájom. Nehnuteľnosť bola postavená len nedávno v roku 2013. Je tu zavedená mestská voda a kanalizácia.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 64
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 410.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Blízko pláže
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 150 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;