Španielsko
900 m od mora/pláže
Novostavba
Vhodné ako investícia na prenájom
220.000 

3-izbový apartmán v novej výstavbe s výhľadom na bazén, v blízkosti pláže a golfového ihriska, Los Alcázares, Mar Menor, Španielsko

Referenčné číslo: SCON_19539
Izby: 2 x samostatné spálne, 2 x kúpeľňa
Plocha: 78m2
Vzdialenosť od mora: 900m
22 km od letiska
Golf – 5 minút autom
komunitný bazén
Komunitné parkovanie
Stav: Novostavba, skolaudovaná v roku 2018
Miesto: Španielsko, Murcia, Los Alcazares, Plaza 525
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 220.000 € (cena vrátane provízie realitky)

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties ponúka na predaj 3 izbový byt s 2 kúpeľňami v novostavbe v Los Alcázares, 900m od mora a 5 minút autom od golfového ihriska.
Dispozičné riešenie bytu: 2x spálňa, 2x kúpeľňa, kuchyňa spojená s obývačkou, vstavané skrine. Krásny rezidenčný komplex v stredomorskom štýle kúsok od pláže s tromi spoločnými bazénmi a parkoviskom.
Obytný dom sa nachádza v Los Alcázares, prímorskom mestečku na Mar Menor. Má všetky potrebné služby v pešej vzdialenosti, rekreačné oblasti, zdravotné stredisko, obchody a pláž.
Golfové ihriská sú len niečo málo cez 5 minút autom, mesto Cartagena necelých 15 minút autom a 22 km od letiska Murcia, takže široká škála kultúrnych, gastronomických a športových aktivít je na dosah.

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
V blízkosti obchodov, V blízkosti golfu, Verejný bazén, V pešej vzdialenosti od pláže, Otvorená kuchyňa, Terasa, Parkovisko, Okenice, Letisko, Menej ako 1 hodina jazdy, Dobrý stav, Dvojité zasklenie, Predinštalovaná klimatizácia, V blízkosti všetka občianska vybavenosť , Vstavaná kuchyňa bez spotrebičov , Oplotený areál, Dobrý potenciál prenájmu, Kvalita bytov, Tichá lokalita, Hľadaný areál.

miesto:
Laguna Mar Menor – Španielske Mŕtve more
Mar Menor znamená „malé more“ a nachádza sa na španielskom pobreží Costa Cálida v regióne Murcia. Je to obrovská lagúna so slanou vodou, ktorá sa preslávila najmä bohatou prítomnosťou liečivého bahna. Mar Menor sa často nazýva „španielske Mŕtve more“ kvôli vysokému obsahu soli a minerálov a liečivému bahnu. Najznámejšie letoviská sú Los Alcazares a San Pedro del Pinatar. Neďaleko lagúny sa nachádza regionálny prírodný park Calblanque.
Viac ako dvadsať kilometrov dlhé letovisko La Manga je vlastne prirodzene vytvorená priehrada, ktorá oddeľuje Stredozemné more od lagúny. Pretína ju niekoľko kanálov, ktorými preteká voda medzi lagúnou a veľkým otvoreným morom.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 78
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 220.000 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : 900 m od mora/pláže
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : Vhodné ako investícia na prenájom

Štítky


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;