Španielsko
4000m od mora
TOP lokalita!
Golfový rezort
165.360 

3 izbový apartmán v blízkosti námestia Plaza de Villamartin, Orihuela Costa, Alicante, Španielsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiS_ COL-56498
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeOrihuela Costa, Villamartin, Alicante, Španielsko
Cena (€)165 360 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)95 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží4
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)95 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko golfového ihriska
Popis

Referenčné číslo: S_ COL-56498

Realitná kancelária Relax Properties vám s potešením ponúka na predaj priestranný apartmán s 2 spálňami a 2 kúpeľňami s veľkou terasou orientovanou na juhozápad, kompletne zariadený a vybavený. Apartmánovy dom sa nachádza v uzavretej komunite so zelenými upravenými plochami a spoločným komunitným bazénom. Apartmán sa nachádza na 1. poschodí, výhľad je do záhrady a na bazén. Rozloha apartmánu je 95m2. Letisko v Alicante je vzdialené 45km. Golfové ihriská do 1km. More a pláže do 4km. Pokojná upravená oblasť.

Nehnuteľnosť sa nachádza hneď pri golfovom ihrisku. Za 15 minút pešo prejdete na námestie Plaza de Villamartin a do golfového klubu, 10 minút na ďalšie golfové ihriská, do nákupného centra Zenia Boulevard a na pláže La Zenia a Cabo Roig.
Ideálna nehnuteľnosť pre tých, ktorí si chcú vychutnať pokoj mestečka Orihuela Costa, kde prevláda prestíž, bezpečnosť a dobré počasie počas celého roka.

Orihuela Costa je oblasť osobitného záujmu pre tých, ktorí si chcú vychutnať jedny z najlepších pláží na pobreží Costa Blanca a golf, pretože lokalita je obkopená šiestimi perfektnými golfovými ihriskami (C.Golf Villamartin, C.Golf Las Ramblas, C.Golf Campoamor, C. Golf de Entre Naranjos, C. Golf La Finca Golf [amp;]amp ; C. Golf Lo Romero).

Okrem toho, ak ste milovníkmi nakupovania a nových trendov, môžete si užiť veľmi príjemný deň prechádzkou po známom nákupnom centre La Zenia Boulevard. Ako základný bod pre všetkých obyvateľov a turistov Orihuela Costa a Torrevieja sa táto oblasť môže pochváliť tým, že tu je jedna z najprestížnejších zdravotníckych služieb vo Valencii, nemocnica Torrevieja aj nemocnica Quiron (súkromne spravovaná) obe sú veľmi blízko.

Za pozornosť stoja aj miestne trhy, kde sa môžete prejsť a kúpiť typické výrobky tejto oblasti a nájsť skutočné výhodné ponuky, ktoré vás nesklamú. Vo štvrtok v Dehesa de Campoamor (Agua Marina), v piatok v Torrevieja (Polígono Casa Grande) a v sobotu v Playa Flamenca (ulica Nicolas de Bussi). Kúpiť si tu apartmán bude veľmi dobrá investícia, pomôžeme vám s úspešným sezónnym prenájmom.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Španielsko
Property size (m2) : 95
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 165.360 

Private Fields

Ribbon Zelený : 4000m od mora
Ribbon Žltý : TOP lokalita!
Ribbon Modrý : Golfový rezort

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;