Chorvátsko
Výhľad na more
600m od mora
313.040 

3 izbový apartmán s výhľadom na more so záhradkou, 600m od mora, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-881
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeKrk, 51500, Krk, Chorvátsko
Cena (€)313 040 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)73 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)230 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-881

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj prízemný apartmán so záhradou pri meste Krk na ostrove Krk v Chorvátsku.

Na predaj je priestranný 3. izbový apartmán, umiestnený na prízemí obytného apartmánového domu s celkom štyrmi bytovými jednotkami, ktorý sa nachádza v blízkosti mora a krásnych pláží.

Apartmán má obytnú plochu 73m2 a podiel záhrady 230m2. Celkovo disponuje 3 izbami, 2 spálňami a 1 kúpeľňou s toaletou. Pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch spální, komory, kúpeľne a obývacej izby s kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu a veľkú záhradu s výhľadom na more.

K apartmánu prislúcha malá garáž a jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore domu. Predáva sa kompletne zariadený a pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Kvalitná konštrukcia a vybavenie, správna dokumentácia, kondomíniové vlastníctvo. Nachádza sa v tichej lokalite na okraji zelenej zóny, len 600 m od krásnych pláží, 150m od občianskej vybavenosti. Dom bol postavený v roku 2010.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 73
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 313.040 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 600m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;