Chorvátsko
Výhľad na more
200m od mora
286.000 

3 izbový apartmán s výhľadom na more, parkovacím miestom v lokalite Soline, Dobrinj, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a744
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mape4JX4+XX Soline, Chorvátsko
Cena (€)286 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)60 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)60 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a744

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásny, moderný 3 izbový apartmán, ktorý sa nachádza v menšej obytnej budove 200m od mora v lokalite Soline, Dobrinj, ostrov Krk, Chorvátsko.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je kompletne zariadený apartmán s otvoreným panoramatickým výhľadom na more. Nehnuteľnosť má celkovú obytnú plochu 60,19 m2 a nachádza sa na druhom poschodí bytového domu. Apartmán dispozične pozostáva zo:  vstupnej chodby, dvoch spální, WC, kúpeľne, špajze, kuchyne s jedálňou a obývačky. izba, ktorá vedie na krytý balkón s krásnym otvoreným výhľadom na more. K apartmánu prislúcha jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore domu. Táto nehnuteľnosť má vonkajšie PVC vchodové dvere odolné proti vlámaniu, je klimatizovaný a predáva sa kompletne zariadený a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Nachádza sa vo výbornej lokalite, len 200 m od krásnych pláží.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 60
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 286.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 200m od mora

Lokalita

Soline je veľmi obľúbená lokalita na ostrove Krk z mnohých dôvodov. Jedou sú pláže a druhou liečivé vlastnostiach bahna z pláže Meline. Z medicínskeho hľadiska sa potvrdilo, že bahno je skutočne liečivé a že zmierňuje alebo úplne odstraňuje rôzne formy reumatizmu a dokonca aj niektoré kožné ochorenia. Zátoka Soline sa tak stáva čoraz atraktívnejšou letnou destináciou a okrem „liečebného“ centra Meline ponúkajú liek pre vaše telo i dušu aj ďalšie dedinky ležiace pozdĺž zálivu – Soline, Čižići a Klimno.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;