Chorvátsko
Výhľad na more
Obľúbená lokalita
310 m od mora
226.600 

3 izbový apartmán s výhľadom na more a parkovacím miestom, 310m od mora, Čiovo, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiC_4303
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeG72V+5V Žedno, Chorvátsko
Cena (€)226 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)57 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží3
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)57 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Popis

ID nehnuteľnosti C_4303

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Komunitný bazén
Výhľad na more
Parkovacie miesto
Kompletne zariadená nehnuteľnosť
Terasa

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj veľmi pekný 3 izbový apartmán, ktorý sa nachádza na 2. poschodí obytnej budovy s celkovým počtom len 6 bytových jednotiek.
Obytná budova s apartmánmi je lokalizovaná na južnej strane ostrova Čiovo, v blízkosti mora a všetkej občianskej vybavenosti.
Tento 3 izbový apartmán pozostáva z 2 samostatných spální, 1 kúpeľne a ďalšej toalety, kuchyne a obývacej izby s krásnou terasou s rozlohou 9 m2 s výhľadom na more.

Rozloha apartmánu je 58 m2, nehnuteľnosť je kompletne zariadená a pripravená pre svojho nového majiteľa. Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti sú vysoké stropy, vďaka čomu je apartmán priestranný v porovnaní s ostatnými apartmánmi. Nehnuteľnosť je vo výbornom stave, keďže bola využívaná prevažne len sezónne na prenájom.
Na prízemí sa nachádza spoločný komunitný bazén s rozlohou 41 m2. K apartmánu prislúcha jedno parkovacie státie, ktoré sa nachádza v prednej časti budovy.
Ide o nehnuteľnosť ktorá je vhodná ako pre svoje vlastné využitie, tak aj na prenájom ako investícia do nehnuteľností na Chorvátskom pobreží, ktorá každým rokom stúpa na svojej hodnote.

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 57
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 226.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 310 m od mora

Lokalita

Viac o mieste Trogir/Čiovo
Mesto Trogir je ďalším fantastickým klenotom v korune chorvátskych turistických destinácií, je vzdialené len 20 minút od letiska. Mesto Trogir je prepojené s ostrovom Čiovo mostom. Rovnako ako Dubrovník, tak aj Trogir je stredoveké opevnené mesto, ktoré bolo vyhlásené za svetové dedičstvo pod ochranou UNESCO.
Toto malé, ale živé turistické centrum a je obzvlášť dobre známe mnohým známym osobnostiam, ktoré navštívia Chorvátsko, pretože je východiskovým bodom pre dovolenku na jachte.
Má niekoľko z najlepších reštaurácií ktoré nájdete v Chorvátsku a poskytuje všetko, čo očakávate od rušného turistického centra. Mesto má tiež lodnú taxi službu ktorá vás dovezie až do Splitu, výlet loďou trvá asi hodinu.
Na ostrove Čiovo nájdete množstvo krásnych pláži a tiež niekoľko rybárskych osád. Vďaka popularite týchto pláží je Čiovo obľúbeným miestom na investovanie do chorvátskych nehnuteľností. Odľahlé pobrežné nehnuteľnosti sú vždy obľúbené u investorov nehnuteľností a ich hodnota rastie.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;