Chorvátsko
Výhľad na more
Obľúbená lokalita
120m od mora
270.400 

3 izbový apartmán s výhľadom na more a parkovacím miestom, 120m od mora, Njivice, Omišalj ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a720
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeNjivice d.o.o., Primorska cesta, Njivice, Chorvátsko
Cena (€)270 400 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)82 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)82 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a720

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj priestranný 3 izbový apartmán s výhľadom na more v lokalite Njivice, Omišalj na ostrove Krk v Chorvátsku. Nehnuteľnosť sa nachádza 120m od mora.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je apartmán celkovo s 3 izbami s rozlohou 82,30m2, ktorý sa nachádza na prvom poschodí menšieho obytného domu v bezprostrednej blízkosti mora a pláže. Apartmán má k dispozícii celkovo 3 izby, 2 samostatné spálne, 2 kúpeľne, terasu, 1 parkovacie miesto a vymeraný podiel záhrady o veľkosti 18m2. Celková obytná plocha bytu 82,30 m2 je rozdelená na vstupnú chodbu, schodisko, dve spálne, dve kúpeľne, komoru, obývačku s kuchyňou a jedálňou a čiastočne krytý balkón s otvorený výhľad na more. K apartmánu prislúcha jedno parkovacie miesto umiestnené v spoločnom dvore domu. Apartmán je klimatizovaný, predáva sa kompletne zariadený a pripravený na nasťahovanie, tak ako môžete vidieť na fotografiách. Nehnuteľnosť si vyžaduje menšiu čiastočnú rekonštrukciu. K dispozícii je kompletná dokumentácia k nehnuteľnosti vrátane Zmluvy na kondomíniové vlastníctvo. Apartmán sa nachádza vo výbornej lokalite, len 120 m od mora a krásnych pláží a dvadsať minút chôdze od centra a všetkej občianskej vybavenosti.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 82
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 270.400 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 120m od mora

Lokalita

Omišalj a Njivice sú dve destinácie, ktoré spolu tvoria jeden celok s ponukou snáď pre každého kto toto miesto objaví, či už si chcete užiť pokoj, ticho a nedotknutú prírodu, alebo máte záujem skôr o aktívnu dovolenku na mori i na pobreží. V Omišalji uvidíte staré mesto, ktoré sa nachádza na 85 metrov vysokom útese, kde môžete objavovať výnimočné kultúrne a historické dedičstvo a zažiť ducha čias minulých, ale aj užívať si letné radosti na atraktívnom pobreží. Njivice, kedysi bola malá rybárska dedina, no dnes je to známe turistické centrum, ktoré sa nachádza neďaleko Omišalju. Na mape ostrova Krk sú Njivice najmladším miestom.

Pláže v oblasti Omišalj a Njivica poskytujú pre každého niečo, dobrodruhovia si obľúbia adrenalínovú jazdu na vodnom skútri či padáku, milovníci relaxu a oddychu si v pokoji môžu užiť počúvanie zvuku vĺn a dýchanie vône čistého morského vzduchu. Nájdete tu tiež prírodné pláže a tiché zátoky.

 


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;