Chorvátsko
Výhľad na more
Vyhľadávaná dovolenková lokalita
55m od mora
194.250 

3 izbový apartmán s krásnym výhľadom na more, 55m od mora, Milna, Brač, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2016/609
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeVela, Biljaka 2, 21405, Milna, Chorvátsko
Cena (€)194 250 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)64 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)64 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: BR_2016/609

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmán s výhľadom na more, bazénom v top lokalite a s parkovaním len 55m od mora.

Objavte čaro Stredomoria v tomto kúzelnom apartmáne, ktorý sa nachádza v obci Milna na západnej strane ostrova Brač, v známom turistickom letovisku.

Na predaj je apartmán za veľmi atraktívnu cenu o celkovej obytnej ploche 64 m² (53m2 apartmán a 11m2 balkón) . Apartmán disponuje 2 spálňami a 2 kúpeľňami. Nachádza sa len 55m od mora. Dispozícia, apartmán zahŕňa priestrannú izbu, modernú kuchyňu, pohodlnú obývaciu izbu, funkčnú kúpeľňu, chodbu a krásnu galériu riešenú ako hlavná spálňa a veľký balkón 11 m2 s krásnym výhľadom na more.

Tento apartmán, ktorý nebol nikdy prenajatý na turistické účely, ponúka domácku atmosféru a je dobre udržiavaný.

Kuchyňa bola nedávno menená, rovnako ako všetky spotrebiče a vybavenie v byte.
Nachádza sa na druhom poschodí radového domu len so štyrmi bytmi, so zaisteným parkovacím státím.

Nájomcovia môžu využívať bazén v rámci turistického rezortu, poskytujúci pridanú hodnotu pre relaxáciu a zábavu.
Tento pokojný kút ponúka ideálne podmienky pre bezstarostnú dovolenku a centrum mesta so všetkým potrebným vybavením je v dochádzkovej vzdialenosti pešo od apartmánu.
Perfektná voľba v tejto časti ostrova pre kupujúcich, ktorí hľadajú pokojnú a odpočinkovú dovolenku, prípadne sa chcú zamerať na turistický prenájom. Lokalita ponúka nádherné pláže a čisté more.

Milna, turistická destinácia a prístav na ostrove Brač, leží 20 km juhozápadne od Supetaru, trajektového prístavu pre lode, ktoré spájajú Split s Bračom. Keďže záliv Milna je najbezpečnejším a najlepším prístavom na ostrove, bol v zálive vybudovaný prístav s 200 kotviskami. Osada sa rozvinula v 16. storočí, keď sa tu šľachtická rodina rozhodla postaviť pevnosť a kostol. Okrem nádhernej architektúry a stredomorskej atmosféry je Milna známa aj niekoľkými zátokami s piesočnatými a kamienkovými plážami, ako napríklad Pasikova, Lučice, Maslinova a Osibova, ktoré sú ideálne pre rodiny s malými deťmi.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 64
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 194.250 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná dovolenková lokalita
Ribbon Modrý : 55m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;