Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulgaria
300 m from the beach
66.500 

3-room apartment with 2 bathrooms, 91m2, Royal Sun complex, 300m from the sea, Sunny Beach, Bulgaria

 • Reference number: B_2215
  Layout: hallway, open kitchen with living area, 2 separate bedrooms, 2 bathrooms and toilets, Balcony with views of the surroundings
  Area: 91.44 m2
  Distance from sea: 300m
  Location: Sunny Beach
  Nearest airport: 30km Burgas
  Floor: 5th floor with elevator
  Construction: brick, approval in 2008
  Annual fee: 12 EUR / m 2
  Civic amenities: complete
  Price: 66 500 € (price including real estate commission and equipment)

   

  Description:
  Licensed real estate agency Relax Properties offers you this large apartment on the top floor, located in the popular apartment complex Royal Sun in the resort Sunny Beach.
  The property is located on the 5th floor with an elevator and has a total living area of ​​91.44 m2.
  Consists of: hallways, open kitchen with living area, 2 separate bedrooms, 2 bathrooms and toilets, balcony with views of the surroundings
  The apartment is fully furnished including air conditioning and ready to use. It is an excellent investment opportunity and is also suitable for rent! Distance from the sea is only 300m, located at the famous Kiki beach.

   

   

  About the complex:
  The complex has an excellent infrastructure and offers a huge number of services and facilities:
  Royal Sun is an elite gated complex with controlled access, located near the center of Sunny Beach, near a large park of old conifers. It is located 300 m from the golden sandy beach, which is only 6-7 minutes walk. The complex was completed in July 2008 and consists of 539 fully furnished and equipped apartments. The holiday homes are divided into several sections, each with 5 floors and an area from 45 m2 to 100 m2.

  The Royal Sun complex offers a wide range of services and facilities:
  24-hour reception and guest accommodation
  Lobby bar
  A restaurant
  Spacious garden with an area of ​​more than 10 acres
  Two large swimming pools and a children’s pool with an area of ​​more than 1000 m2.
  SPA center – massage rooms, jacuzzi, sauna, solarium, health center
  Fitness center
  Beauty salon
  Medical center with doctor and dentist
  Children’s center and playground
  Shopping center
  Year-round security and maintenance
  Parking lot

   

  Location:
  Sunny Beach is one of the most popular resorts in Bulgaria.
  You can read more on our Blog here:
  https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 91
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 66.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulgaria
Ribbon Zelený : 300 m from the beach
AllEscort