Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Chorvátsko
Výhodná Ponúka
129.150 

3 izbový apartmán na prízemí 61,28m2, parkovacie miesto, 250m od mora, Tisno, Chorvátsko.

  • Refernčné číslo: C_8022
  • Lokalita: Tisno, Chorvátsko
  • Celková obytná plocha: 61,28 m2
  • Typ nehnuteľnosti: chodba, WC, kúpeľňa, kuchyňa s jedálenskou časťou, obývačka, balkón a 2x  spálňa (jedna menšia a jedna väčšia).
  • Vzdialenosť od mora: 250m
  • Cena: 129 150 EUR (cena vrátane realitnej provízie)

 

O nehnuteľnosti:
Relax properties Vám ponúka na predaj tento apartmán na prízemí obytného domu nachádzajúceho sa v tichej lokalite blízko mora.
Vzdialenosť od mora je 250m a od prvej pláže 400m.
Hlavný vchod do budovy vedie na spoločné vnútorné schodisko vedúce do všetkých bytov.
Apartmán má celkovú výmeru 61,28 m2 a pozostáva z: chodby, WC, kúpeľne, kuchyne s jedálenskou časťou, obývačky, balkóna a dvoch samostatných spální (jedna menšia a jedna väčšia).
Apartmán je kompletne zariadený a klimatizovaný. Nábytok je už v cene. K apartmánu prislúcha vlastný sklad v suteréne 2,35 m2.
V cene apartmánu je i jedno parkovacie miesto.

Lokalita:
Letovisko Tisno leží necelých 30 km severozápadne od letoviska Šibenik na Riviére Zadar. Obec Tisno sa rozkladá na ostrove Murter, vedie k nemu zdvíhací most, ktorý vedie cez Murterskú úžinu. Nájdete tu pekné pláže, smerom na západ od obce Tisno sa nachádza pekne upravená kamienková pláž v zátoke Lovišča.
Okolie letoviska Tisno a Riviéra Zadar všeobecne ponúkajú svojim návštevníkom nespočetné množstvo príležitostí k spoznávaniu okolitých miest, kúpaniu a k výletom. V blízkosti sa nachádzajú Národné parky Paklenica, Krka a súostrovie Kornati, ďalej prísne chránená prírodná oblasť Velebit a Telašćica. Je to ideálna oblasť na spojenie, prírody, kúpania a dobrého stredomorského jedla.

Podrobnosti

Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 129.150 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Modrý : Výhodná Ponúka
AllEscort