Španielsko
3000m od mora
Golfový rezort
210.400 

3 izbový apartmán na golfovom ihrisku Campoamor v lokalite Orihuela, Španielsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiS_con-5789
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeOrihuela, LOMAS DE CAMPOAMOR, Alicante, Španielsko
Cena (€)210 400 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)97 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží4
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)127 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Blízko golfového ihriska
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: S_con-5789

Realitná kancelária Relax Properties vám s potešením ponúka na predaj apartmán s veľkou terasou v blízkosti golfového ihriska Campoamor v lokalite Orihuela, LOMAS DE CAMPOAMOR.

Na predaj je nový apartmán, ktorý sa nachádza len 500m od golfového ihriska. Apartmán s 2 spálňami s veľkými vstavanými skriňami, 2 kompletnými kúpeľňami s rozlohou 97m2. K apartmánu prislúcha i pozemok o výmere 127m2. Terasa má 30m2. K dispozícii je plne zariadená kuchyňa so žulovou doskou a vybavená elektrospotrebičmi, servírovacím poklopom a samostatnou práčovňou. Obývacia izba s predinštalovanou klimatizáciou a vykurovaním pomocou radiátorov. Plynová inštalácia na vykurovanie, ohrev vody a varenie. Nehnuteľnosť sa nachádza v stráženom golfovom rezorte s bazénom. Vzdialenosť od pláže je 3km. Energetická trieda budovy je A. Nehnuteľnosť sa nachádza 65km od letiska v Alicante.

Kúpa nehnuteľnosti v blízkosti golfového ihriska je vždy dobrou investíciou z viacerých dôvodov:

Rýchla likvidita.
Každé golfové ihrisko má prísne stavebné predpisy (nízka hustota zástavby) s výhodou zachovania prírodnej krajiny. Po dokončení výstavby sa nehnuteľnosť na golfovom ihrisku stáva jedinečnou.
Vysoký potenciál prenájmu.
Golfové nehnuteľnosti majú vysoký potenciál prenájmu počas celého roka: v lete si nehnuteľnosti na golfovom ihrisku vyberajú tí, ktorí uprednostňujú pokojnú dovolenku s krásnou zelenou krajinou a slušnými susedmi. Počas zvyšku roka si nehnuteľnosti na golfovom ihrisku aktívne prenajímajú milovníci golfu a tí, ktorí uprednostňujú osobitnú atmosféru a vysokú úroveň služieb. Prenájom golfovej nehnuteľnosti môžu vykonávať zástupcovia správcovskej spoločnosti golfového ihriska, ako aj naša agentúra.
Vzhľadom na jedinečné podnebie je možné nehnuteľnosti na golfových ihriskách na pobreží Costa Blanca prenajímať 365 dní v roku.
Výhodná infraštruktúra.
Väčšina golfových ihrísk v našej oblasti ponúka rôzne voľnočasové aktivity: tenis, paddle tenis, futbal, posilňovňu, Spa centrá s vyhrievanými bazénmi atď.
Klubový systém poskytuje majiteľom golfových nehnuteľností zľavy nielen na hru, ale aj na ďalšie služby golfovej komunity.
V blízkosti golfových ihrísk je vždy rozvinutá infraštruktúra, ktorá je vhodná na život a rekreáciu, vrátane medzinárodných škôl, zdravotníckych centier, rôznych reštaurácií a nákupných centier.
Výberom nehnuteľnosti v golfovej komunite si vyberáte vysokú úroveň kvality života a trávenia voľného času.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Španielsko
Property size (m2) : 97
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 210.400 

Private Fields

Ribbon Zelený : 3000m od mora
Ribbon Modrý : Golfový rezort

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;