Španielsko
Výhľad na more
111.000 

3 izbový apartmán, Aguilas, Murcia, Španielsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCON-37909
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeAguilas, Collados, Murcia, Španielsko
Cena (€)111 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)60 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží5
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)60 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: S_CON-37909

Relax Properties vám s potešením ponúka na predaj nový 3 izbový apartmán s terasou v obytnom komplexe v Aguilas.

Hotový obytný komplex postavený na kľúč sa skladá zo 114 apartmánov s 2 spoločnými bazénmi a na predaj zostáva už len posledných 10 jednotiek.

Na predaj je 3izbový apartmán, ktorý sa skladá z jednej veľkej obývacej izby, 2 spální, zariadenej kuchyne, 2 kúpeľní a veľkej terasy. Ku každému apartmánu patrí kryté parkovacie miesto. Nádherný výhľad na more z veľkých terás a bazéna patrí k najcennejším atrakciám týchto apartmánov. Rezidenčný komplex sa nachádza v rezidenčnej štvrti, ktorá ponúka príjemnú a pokojnú oblasť, výhľad na more a hory a zároveň je dobre prepojená s plážou a všetkými službami a možnosťami trávenia voľného času, ktoré denne potrebujete, ako sú supermarkety, reštaurácie, zdravotné stredisko, fitnescentrum, potápanie atď.

Apartmány boli pôvodne postavené v roku 2008 a nedávno boli zrekonštruované, predávajú sa zariadené, s balíkom osvetlenia, bielej techniky a klimatizácie. Rezidencie sa nachádzajú vo výnimočnej oblasti na pobreží Costa Cálida len 50 minút od nového letiska Murcia alebo Almeria a 1h30 od letiska Alicante. Oblasť je spojená diaľnicou s mestami Cartagena, Alicante a ostatnými plážami Murcie a Almerie. Miesto je dostupné miestnymi vlakmi. Nachádza sa v Aguilas, je to malé mesto s mnohými službami, dlhou plážou na prechádzky a relax na slnku. Má 28 kilometrov pobrežia, na ktorom sa nachádza 35 pláží s rôznym typom hrúbky piesku, ktoré sa nachádzajú v rôznej krajine, od zátok a panenských pláží v prírodnom prostredí až po mestské pláže mesta Aguilas. Teplé podnebie je tu prítomné po celý rok s ročným priemerom 22º s miernymi teplotami v zime a veľmi horúcimi v lete. Aguilas je ideálnou destináciou pre potápanie, vodné športy, turistiku a golf.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Španielsko
Property size (m2) : 60
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 111.000 

Private Fields

Ribbon Modrý : Výhľad na more

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;