Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulgaria
Pool View
First Line
102.000 

3-room apartment 101m2 with 2 bathrooms, first line to the sea, 5 * The Garden of Eden, Sveti Vlas, Bulgaria

 

Reference number: B_2167
Layout: kitchen with living room, 2 bedrooms, 2 bathrooms and terraces with sea views
Area: 101m2
Distance from sea: 50m, directly on the beach
Location: Sveti Vlas
Nearest airport: 35km Burgas
Floor: 3
Construction: brick, year of approval 2007
Annual fee: 1000 EUR
Civic amenities: complete
Price: 102 000 € (price includes real estate commission)

Description:
Relax Properties offers this spacious 3-room apartment with 2 bathrooms, located in the exclusive 5 ***** Garden of Eden complex in St. Vlas. The complex has a location by the sea (50 m) with its own private beach and is spread over a vast area with greenery, restaurants, bars, spa, swimming pools.

The property has a living area of ​​101 m2. and is located on the 3rd floor. It is offered fully furnished and ready to move in or rent.
The furniture includes: kitchen with appliances (fridge, microwave, ceramic hob, extractor hood), dining table with chairs, double beds, wardrobes, sofa bed, TV and coffee table.
There are 3 air conditioners.
The 3-room apartment consists of: a kitchen with a living room, 2 bedrooms, 2 bathrooms and a terrace with sea views.
The annual maintenance fee is 1000 EUR and is paid once a year to the hotel complex

About the complex:
This exclusive 5 * The Garden of Eden coastal complex has its own south-facing beach and pier, overlooking the beautiful blue waters of the Black Sea as far as Nessebar. The complex has seven outdoor pools and water cascades set in landscaped gardens; as well as three restaurants, tennis courts, an indoor pool, a fitness center and a spa. In addition, The Garden of Eden has four poolside bars, a night bar, 24-hour room service, currency exchange, a medical center, a beauty salon and many shops, including a supermarket, to ensure a pleasant and peaceful stay on the scenic Black Sea. Coast.

And more:
• 24-hour reception
• Internet club
• Cars for rent
• Underground parking
• mini club
• Laundry, dry cleaning, ironing
• 24-hour security service
• Organized and individual trips to various cities in Bulgaria and neighboring countries
• Wi-Fi.

The complex is located just minutes from the center of Sveti Vlas and you can easily reach Burgas Airport. There is a bus stop near the property. Great opportunity to rent.

Location:
Sveti Vlas is a beautiful, quieter resort full of greenery and smaller beautiful beaches near the Sunny Beach. It is one of the green oases full of trees and the Stara Planina mountains, which stretch all the way to the waters of the Black Sea.
You can read more on our Blog

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 101
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 100 000 € - 150 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 102.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulgaria
Ribbon Žltý : Pool View
Ribbon Modrý : First Line
AllEscort