Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
70.990 

3- izb. apartmán, prvá línia pri mori, Triavna Beach, Sveti Vlas, Bulharsko

Referenčné číslo: B_1971
Dispozícia: 3 – izb. apartmán, priestorná kuchyňa s obývačkou, 2 spálne, kúpeľňa s vaňou a s WC, balkón
Rozloha: 81 m2
Vzdialenosť od mora: 50 m
Lokalita: Sveti Vlas
Najbližšie letisko: Burgas, 34 km
Poschodie: prízemie
A lift: yes
Stavba: tehla
Ročný poplatok: 10,-€/m2

Cena: 70 990,- €

Popis
Relax Properties vám ponúka túto nehnuteľnosť s fantastickou polohou – na prvej línii mora v letovisku Sveti Vlas, len 50 m od piesočnatej pláže. Byt v komplexe Triavna Beach sa nachádza na prízemí a má priamy prístup do záhrady. Celková obytná plocha je 81 m2 a apartmán pozostáva z priestrannej kuchyne s obývacou izbou, 2 spální, z kúpeľne s vaňou a s WC a z balkóna. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená a pripravená na užívanie.

Ročný poplatok za údržbu – 10 EUR / m2.

O komplexe:
Komplex Triavna Beach má okrem výbornej polohy aj vynikajúcu infraštruktúru, ponúka recepciu, bazén pre dospelých a deti, luxusnú reštauráciu, upravené záhrady, uzavreté územie s kontrolovaným prístupom a parkovisko.

Lokalita
Sveti Vlas je ideálnou dovolenkovou destináciou pre každého, kto hľadá more, pokoj prírodu a príjemné hotelové komplexy. Leží na pobreží Čierneho mora v regióne Burgas, v okrese Nessebar. Na skok to teda budete mať na rušnejšie Slnečné pobrežie (cca 6 km) , ale aj do väčšieho mesta Nesebar (14 km), ktoré patrí k lokalitám svetového dedičstva UNESCO. Veľmi jednoducho sa tam dostanete aj dostupnou autobusovou dopravou.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 70.990 
AllEscort