Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Croatia
300 m from the sea
New projekt
211.150 

2-room apartment in new building, sea view, Rogoznica, Croatia

 • Property details
  Property ID C_3760
  Location: Rogoznica
  Property type: Apartment
  Price € 211,150
  Living area: 64 m²
  Layout: 2 bedrooms and 1 bathroom
  Distance from sea: 300 m

   

  Key features of the property:
  New building
  Fully furnished property
  Panoramic view, sea view
  Orientation: south, west
  Electricity
  Tap water
  Drainage system / sewer
  Phone / Internet
  Car access / parking available

   

   

  Description:
  RK Relax properties offers for sale a fully furnished apartment with an area of ​​64 m2, in a new building, on the first floor, with a beautiful panoramic view of the sea and Rogoznica.
  The apartment consists of two bedrooms, a bathroom, a spacious living room with a kitchen and a dining area. The apartment has underfloor heating and all rooms are air conditioned. Suitable for year-round living.
  From the living room there is access to a covered terrace overlooking the sea.
  The price includes furniture and one parking space.
  All the necessary infrastructure is available

   

  More about Rogoznica
  Rogoznica is a 45-minute drive north of Split and only a 20-minute drive from Trogir Airport and only a 30-minute drive from Sibenik. The sea water is completely clean here and that is why many people, especially with young families, look for it as a holiday destination. People visit Rogoznica because they will find nice beaches, clear sea, excellent Mediterranean food with a slow pace of life. They can wander the narrow streets in the center of a small town.
  You will find many kilometers of beaches and few tourists compared to other locations, so those who like privacy will find many options here. In a week, you can visit a different beach every day, and you’ll never be in a crowd anyway.
  People who bought a property in Rogoznica have found a peaceful, quiet charm and thanks to the loyalty of a growing number of regular tourists, the property in Rogoznica is a good investment.
  Apartments and villas in Rogoznica have excellent value for property owners themselves, as well as for potential tenants or vacationers.

Podrobnosti

Country : Croatia
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property size (m2) : 64
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Purpose : Sell
Price : 211.150 

Private Fields

ribbon_text : Croatia
Ribbon Zelený : 300 m from the sea
Ribbon Žltý : New projekt
AllEscort