Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Croatia
442.900 

2-bedroom apartment, Split, city center, Croatia

 • Property details
  Property ID C_3686
  Location: Split
  Property type: Apartment
  Price € 442,900
  Living area: 81 m²
  Layout: 2 bedrooms and 1 bathroom
  Distance from sea: 100 m
  Electricity
  Tap water
  Drainage system
  Phone / Internet
  Access by car directly to the property is not possible, as it is the city center

  Key features of the property:
  City center
  Orientation to the south
  Roof terrace
  Completely furnished
  Distance from the nearest airport 25 km

   

  Description:
  RK Relax properties offers for sale an apartment on the second / last floor of a traditional old house, in the very center of the city, in a very nice location near the Split promenade and Diocletian’s Palace.
  Apartment with a living area of ​​81.79 m2 consists of a kitchen, dining room, living room, two bedrooms,
  Bathrooms and small pantries. It is possible to convert the apartment into 3 units as 3 studios.
  The apartment has been in the function of renting for tourist purposes with excellent earnings for years.
  Upstairs is a roof terrace with an area of ​​105 m2, which is a rarity in the old town and was recently
  renovated. A new waterproofing, tiles, chimney, gutter and fence were installed. The roof terrace has the option of placing a jacuzzi or a smaller pool due to the exceptional size of the terrace.
  There is also the possibility of buying an apartment on the 1st floor owned by another person, the same house. The area of ​​the apartment is the same and therefore 81.79 m2.
  This apartment is already divided into 3 residential units, such as 2 studio apartments and 1 apartment, together they form 2 rooms and 3 bathrooms, but these spaces need a complete reconstruction.
  If you decide to buy both floors of the house and turn them into 6 smaller units, you can also consider opening a small hotel, which would be a great investment given the location of this rare property in the very center of Split.
  In this case, the price for both floors is 1,133,000 EUR.

Podrobnosti

Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Southern Dalmatia
Property size (m2) : 81
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 442.900 

Private Fields

ribbon_text : Croatia
AllEscort