Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Chorvátsko
Centrum mesta Split
Nehnuteľnosť vhodná na prenájom
442.900 

2-spáľňový apartmán, Split, centrum mesta, Chorvátsko

 • Podrobnosti o nehnuteľnosti
  ID nehnuteľnosti C_3686
  Miesto: Split
  Typ nehnuteľnosti: apartmán
  Cena 442.900 €
  Obytná plocha: 81 m²
  Dispozícia: 2 spálne a 1 kúpeľňa
  Vzdialenosť od mora: 100 m
  Elektrina
  Voda z vodovodu
  Odtokový systém
  Telefón / Internet
  Prístup autom priamo k nehnuteľnosti nie je možný, nakoľko ide o centrum mesta

  Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
  Centrum mesta Split
  Orientácia na juh
  Strešná terasa
  Kompletne zariadený
  Vzdialenosť od najbližšieho letiska 25 km

   

  Popis:
  RK Relax properties vám ponúka na predaj apartmán na druhom/poslednom poschodí tradičného starého domu, v úplnom centre mesta, vo veľmi peknej lokalite neďaleko Splitskej promenády a Diokleciánovho paláca.
  Apartmán s obytnou plochou 81,79 m2 pozostáva z kuchyne, jedálne, obývačky, dvoch spální,
  Kúpeľne a malej špajzy. Je tu možnosť prerobenia apartmánu na 3 jednotky, ako 3 garsónky.
  Apartmán je už roky vo funkcii prenájmu na turistické účely s výborným zárobkom.
  Hore je strešná terasa s rozlohou 105 m2, ktorá je v starej časti mesta raritou a bola nedávno
  zrekonštruovaná. Bola osadená nová hydroizolácia, obklady, komín, odkvap a plot. Strešná terasa má možnosť umiestnenia jacuzzi alebo menšieho bazéna kvôli výnimočnej veľkosti terasy.
  Je tu aj možnosť kúpy bytu na 1. poschodí vo vlastníctve inej osoby, toho istého domu. Plocha apartmánu je rovnaká a teda 81,79 m2.
  Tento apartmán je už rozdelený na 3 bytové jednotky, ako 2 štúdiové apartmány a 1 apartmán, spolu tvoria 2 izby a 3 kúpeľne, no tieto priestory potrebujú kompletnú rekonštrukciu.
  Ak sa rozhodnete kúpiť obe poschodia domu a premeniť ich na 6 menších jednotiek, môžete tiež porozmýšľať o otvorení malého hotela, čo by bola skvelá investícia vzhľadom na polohu tejto vzácnej nehnuteľnosti v úplnom centre Splitu.
  V tomto prípade je cena za obe podlažia 1.133.000 EUR.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Southern Dalmatia
Property size (m2) : 81
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 442.900 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Zelený : Centrum mesta Split
Ribbon Žltý : Nehnuteľnosť vhodná na prenájom
AllEscort