Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulgaria
80 m from the sea
56.900 

2-room large apartment 68m2, only 80m from the sea, complex Briz, Sveti Vlas, Bulga

Reference number: B_2199
Layout: entrance hall, kitchen with living room, one bedroom, bathroom / WC, 2 balconies, cellar (3 m2)
Area: 68 m2
Distance from sea: 80m main beach Sveti Vlas, Venid beach 780m,
Location: Sveti Vlas
Nearest airport: 35km Burgas
Floor: 1
Construction: brick
Annual fee: 250 €
Civic amenities: complete
Price: 56 900 € (price including real estate commission and equipment)

 

 • Description:
  The real estate company Relax Properties offers you this spacious apartment, which is part of Briz – a small complex with its own swimming pool and parking within a short walk from the beach.
  The apartment is located on the 1st floor and has a total living area of ​​68 m2.
  Consists of: entrance hall, kitchen with living room, one bedroom, bathroom / WC, 2 balconies, cellar (3 m2)
  The property is fully furnished and equipped. It is ready to use and is very suitable for rent due to its convenient location and proximity to the beach.
  Within a short walk are shops, bars, restaurants, bus stop, beach.
  Low maintenance fee – 250 EUR / m2.

 

 

 • About the complex:
  Briz is a small complex very close to the sea, which is great for tourists. It has an outdoor pool and is 4.6 km from Action Sunny Beach. Free parking is available on site. Enjoy meals at Balkan, Bistro b’41 and Mykonos-Greek Restaurant, 300 meters away. The nearest bus stop Sveti Vlas Center is only 450 meters away and takes you to the ancient town of Nessebar.

 

 • Location:
  If you are looking for a quieter and smaller resort with fine golden sand, a clean gradual entry into the sea – Sveti Vlas is the right choice. At first glance, this town looks very smooth, peaceful, surrounded by greenery and the Stará Planina mountains. In the resort you will find many luxury hotel complexes and the beautiful surrounding nature will surely enchant you.
  You can read more on our Blog here:
 • https://relaxproperties.sk/sveti-vlas/

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Property size (m2) : 68
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Purpose : Sell
Price : 56.900 

Private Fields

ribbon_text : Bulgaria
Ribbon Žltý : 80 m from the sea
AllEscort