Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
45.500 

2 izbový veľký apartmán 67m2, Amelia komplex, Slnečné pobrežie, Bulharsko

  • Referenčné číslo: B_2059
  • Dispozícia: 2-izbový apartmán, kuchyňa s jedálňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s WC, balkón
  • Rozloha: 67 m2
  • Vzdialenosť od mora: 300m
  • Lokalita: Slnečné pobrežie, Bulharsko
  • Najbližšie letisko: Burgas, 30km (priame autobusové spojenie)
  • Poschodie: 4
  • Výťah: áno
  • Stavba: tehla
  • Cena:  45 500,- € (kompletná cena, zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:

Relax properties vám ponúka tento kompletne zariadený priestranný apartmán, ktorý je vzdialený len pár minút od krásnej pieskovej pláže. Nehnuteľnosť sa nachádza na 4. poschodí a má celkovú výmeru 67 m2, pozostáva z: vstupná chodba, veľký priestor, ktorý kombinuje kuchyňu s obývacou izbou, samostatná spálňa, Kúpeľňa/WC, Balkón.

Apartmán sa ponúka kompletne zariadený a má vybavenú kuchyňu s elektrospotrebičmi, manželskú posteľ, šatníkovú skriňu, rozkladaciu pohovku, jedálenský stôl so stoličkami, klimatizáciu a TV.

Nízky ročný udržiavací poplatok – 200 EUR ročne.

Vynikajúca rekreačná nehnuteľnosť, vhodná aj na ďalší prenájom v letnej sezóne.

O komplexe:

Nehnuteľnosť je súčasťou malého apartmánového komplexu Amelia postaveného v roku 2006, ktorý má bazén a upravenú záhradu. Vzdialenosť od pláže je len 300 m a najbližšia autobusová zastávka – 200 m. Táto oblasť ponúka nákupné možnosti, bary a reštaurácie, ako aj zelené parky.

Lokalita:

Slnečné pobrežie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výborné autobusové spojenie do neďalekého mestečka Nessebar, ktoré je zapísane ako dedičstvo v UNESCO. Okrem toho tu nájdete 8km dlhé pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora.

Viac o Slnečnom pobreží sa dočítate na našom Blogu: https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 45.500