Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
68.340 

2 – izbový apartmán výhľad na more, 160m od mora, Villa Sardinia, Sveti Vlas

 • Referenčné číslo: B_1910
 • Dispozícia: samostatná spálňa, obývací priestor s kuchyňou, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more
 • Rozloha: 58m2
 • Vzdialenosť od mora: 160m
 • Lokalita: Sveti Vlas
 • Najbližšie letisko: Burgas 35km
 • Poschodie: 4
 • Výťah: áno
 • Stavba: tehla, 2014 kolaudácia
 • Ročný poplatok: 8 EUR/m2
 • Občianska vybavenosť: obchody, služby, prístav, reštaurácie, kaviarne, MHD
 • Cena: 68. 340 € (cena zahŕňajúca realitnú províziu) .

Popis:

Relax properties Vám s nadšením ponúka tento luxusne zariadený byt v komplexe Villa Sardinia. Nehnuteľnosť sa nachádza na 5. poschodí a ponúka prekrásny výhľad na more.

Celková obytná plocha je 58,49 m² a pozostáva z: vstupná chodba, kuchyňa s obývacou izbou, spálňa, Kúpeľňa a WC, balkón. Nábytok je už zahrnutý v cene apartmánu. Apartmán je vhodný na súkromné využitie aj na prenájom.

.

O komplexe:

Komplex Villa Sardinia sa nachádza v pokojnej ulici, ktorá ponúka nádhernú panorámu na more a kopce balkánskych hôr. Poloha ponúka ľahký a rýchly prístup do centrálnej časti letoviska, ako aj do prestížneho prístavu Sveti Vlas – „Marina Dinevi“.

Exteriér je navrhnutý v elegantných pieskových a slnečných tónoch, s dekoratívnymi fasádnymi prvkami a sofistikovanými detailmi. Komplex pozostáva z 2 krásnych budov s prízemím a 6 obytnými podlažiami. Spoločné priestory sú luxusne upravené, so zníženými stropmi a použitím prírodného kameňa. Budovy sú vybavené moderným výťahom.

Komplex ponúka vybavenie: bazén, SPA centrum s jacuzzi, saunou, parným kúpeľom, tureckým kúpeľom s hammamom, VIP relaxačná zóna, masáže, Kozmetický salón/ kozmetička, panoramatická terasa, 24-hodinová bezpečnosť a video sledovanie, recepcia, supermarket, súkromný prístup a zelená záhrada, ihrisko, parkovisko.

Lokalita:

Sveti Vlas ponúka pokojné čisté pláže, ktoré sú ocenené modrou vlajkou. Letovisko je plne vybavené reštauráciami, barmi, obchodmi, jachtovým prístavom, tržnicou, skvelá dostupnosť do okolitých letovísk a na letisko Burgas.

 

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 58
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 68.340 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
AllEscort