Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
Vyhľadávaný komplex
68.000 

2-izbový apartmán v obľúbenom komplexe Melia 9, Ravda, len 5 minút od pláže, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2201
 • Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou, samostatná spálňa, plne vybavená kúpeľňa/WC a balkóna s výhľadom do záhrady. 
 • Rozloha: 58m2
 • Vzdialenosť od mora: 5 minút peši
 • Lokalita: Ravda
 • Najbližšie letisko: 20km Burgas
 • Poschodie: 1
 • Stavba: tehla
 • Ročný poplatok: 8 EUR/m2
 • Občianska vybavenosť: kompletná
 • Cena: 68 000 € (cena zahŕňajúca realitnú províziu a vybavenie)

 

 • Popis:
 • Realitná kancelária Relax Properties Vám ponúka 2-izbový zariadený apartmán v komplexe Melia Residence 9 v Ravde, len 5 minút od piesočnatej pláže.
 • Apartmán sa nachádza na 1. poschodí (zvýšené prízemie) s celkovou rozlohou 58 m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej a slnečnej veľkej izby s kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou, samostatnej spálne, plne vybavenej kúpeľne/WC a balkóna s výhľadom do záhrady. 
 • Apartmán je zariadený a pripravený na nasťahovanie alebo prenájom. Všetok nábytok a elektrika podľa fotografií sú v dobrom stave a zahrnuté v cene. Je vhodný na prenájom alebo celoročné bývanie. Apartmán disponuje aj klimatizáciou. 
 • Presná poloha komplexu je v Ravde, asi 150 m od pláže a 200 m od centra Ravdy, na tichom a pokojnom mieste. Starobylé mesto Nesebar je vzdialené len 2 km. Areál ponúka bazén s bočnou časťou pre deti, detské ihrisko, parkovisko, BBQ zónu.
 • Poplatok za údržbu je 8 eur za m2, platba 1x za rok.

 

 • O komplexe:
 • Presná poloha komplexu Melia 9 je v Ravde, asi 150 m od pláže a 200 m od centra Ravdy, na tichom a pokojnom mieste. Starobylé mesto Nesebar je vzdialené len 2 km. Areál ponúka bazén s bočnou časťou pre deti, detské ihrisko, parkovisko, BBQ zónu.
 • Poplatok za údržbu je 8 eur za m2 rok.
 • Starobylé mesto Nesebar sa nachádza 30 km severne od druhého najväčšieho mesta na pobreží Čierneho mora – Burgasu. Medzinárodné letisko Burgas je vzdialené asi 20 km.

 

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 58
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 68.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Žltý : Vyhľadávaný komplex
AllEscort