Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
39.500 

2 – izbový apartmán v komplexe Pacific 3 , Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_5007
Dispozícia: obývačka s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľna s WC, balkón
Rozloha: 55 m2
Vzdialenosť od mora: 700 m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 30 km, Burgas
Poschodie: 1. posch.
Výťah: áno
Stavba: tehla
Ročný poplatok: 9,6 €/m2 ročne

Cena:  39500,-  €

Popis
Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 izbový apartmán v komplexe v Pacific 3 v letovisku Slnečné pobrežie. Apartmán je západne orientovaný, nachádza sa na 4. poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s kuchynskou časťou, spálne, kúpeľne s WC a balkóna s výhľadom do parku.

Klimatizácia, ktorá slúži zároveň na vykurovanie umožňuje celoročné využitie bytu. Podlahy a steny v kúpeľni sú obložené pôsobivou fajansou, je tu sanita a sprchový kút. Vnútorné dvere sú z MDF a predné dvere sú pancierové. Apartmán má balkón, na ktorý sa dostanete z oboch izieb, k dispozícii  je káblová televízia a internet.
Ročný poplatok za údržbu – 9,6 EUR/m2.

O komplexe
Apartmánový komplex Pacific 3 sa nachádza v k kľudnej časti populárneho bulharského dovolenkového rezortu Slnečné pobrežie, 10 minút chôdze od pláže. Schodisko v komplexe je zo žuly, výťah je hydraulický.  K dispozícii je bazén a parkovisko. Najbližší obchod aj autobusová zastávka sú vzdialené len 200 m.

Apartmán je možné využívať na vlastné účely, aj prenajímať

 Lokalita
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letoviská v Bulharsku, práve kvôli svojím širokým plážam a kompletnej občianskej vybavenosti. Nesporným bonusom je aj blízkosť letiska Burgas (30 km) a nádherného historického mestečka Nesebar (8 km), ktoré je zapísané v UNESCO.

Viac o Slnečnom pobreží sa dočítate na našom Blogu: https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 39.500 
AllEscort