Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Chorvátsko
92.400 

2-izbový apartmán s výhľadom na more, 150m od mora Tisno, Chorvátsko

  • Referenčné číslo: C_8046
  • Lokalita: Tisno,  Chorvátsko
  • Celková obytná plocha: 32,15m2
  • Typ nehnuteľnosti: apartmán, obývačka s kuchyňou, samostatná spálňa, balkón, kúpeľňa, parkovacie miesto
  • Vzdialenosť od mora: 150m
  • Cena: 92 400,-EUR (cena vrátane realitnej provízie)

 

O nehnuteľnosti:
Relax properties Vám s ponúka tento veľmi pekný, útulný jednoizbový apartmán na predaj v Tisne s výhľadom na more.
Apartmán č. 2 sa nachádza v bytovom dome.
Celková plocha: 32,15 m2, ktorá pozostáva z: kuchyne s jedálenskou časťou a obývacou izbou 13,15 m2, spálne 9,49 m2, kúpeľne 2,93 m2, loggie 3,38 m2 a pivničnej kobky 3,20 m2,
Parkovanie: jedno parkovacie miesto
K bytu sa nachádza vo výbornej a tichej lokalite.
Vzdialenosť od mora: 150m
Charakteristika objektu:
Kúrenie a chladenie klimatizáciou, voda – mestský vodovod, mestská kanalizácia, prístupová asfaltová cesta, stavebné povolenie, LV, 1 parkovacie miesto, pivničná kobka, vzdialenosť od mora 150m, v blízkosti je more, trhovisko, MHD

Lokalita:
Letovisko Tisno leží necelých 30 km severozápadne od letoviska Šibenik na Riviére Zadar. Obec Tisno sa rozkladá na ostrove Murter, vedie k nemu zdvíhací most, ktorý vedie cez Murterskú úžinu. Tisno je malé, ale krásne mesto s kamennými domami, kostolmi ale aj s historickými a kultúrnymi pamiatkami. Oplatí sa navštíviť kostol sv. Michala. Je to románska stavba z konca 11. storočia. Nachádzajú sa tu aj zvyšky vily rustica (2. – 3. storočie), zvyšky baziliky z polovice 5. storočia, zvyšky stredovekých hrobov a farský kostol Ducha Svätého (je to najstarší kostol v Tisno, postavený v roku 1548, so sochou Madony s dieťaťom – socha je európsky unikát, pretože je to jediná socha svojho druhu, potiahnutá striebrom a zlatom).
Tisno je známe aj pre svoje krásne kamienkové a piesočné pláže ako Lazin, St. Adrija a mnoho ďalších. Smerom na západ od obce Tisno sa nachádza pekne upravená kamienková pláž v zátoke Lovišča.
Športoví fanúšikovia sa môžu tešiť na cyklistiku, kolieskové korčule, jachting, tenis, stolný tenis, futbal, basketbal,, plážový volejbal, vodné skútre a mnoho ďalších.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property size (m2) : 32
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 92.400 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
AllEscort